Soru Adana Içi PC Kurulum Ve Montaj

xtayfun01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhaba yardımcı olacak varsa geri dönüş bekliyorum. iboosman CD. Yeşilyurt Mh. civarındayım. Karşılığı olur mutlaka. ben daha önce 1 kez video izleyerek yapmıştım fakat kablo düzenlerini ayarlayamadım ve uğraştırmıştı.

KS

xtayfun01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
İzmir'de yaşıyorum banada yardımcı olabilicek varmı haftaya kurucam parçalar tamamlanmış olucak kimisi hala kargoda 😌
Benimde öyle az önce power supply geldi geriye kaldı kasa ve işlemci eli kulağında ama az kaldı inşallah sorunsuz hallederiz hocam

O zaman bulman gerekiyor bir şekilde ya da kendin de yapabilirsin
Son çare öyle yapacağım. Anakart montajı kolay diğer kabloları birleştirmek yerini bulmak yorar beni diğer herşeyi anlıyorum

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
Benimde öyle az önce power supply geldi geriye kaldı kasa ve işlemci eli kulağında ama az kaldı inşallah sorunsuz hallederiz hocam

Son çare öyle yapacağım. Anakart montajı kolay diğer kabloları birleştirmek yerini bulmak yorar beni diğer herşeyi anlıyorum
Sıkıntı etme ben istersen canlı destek de verebilirim korkacak bişey yok he RGB kablolar diğer kablolar vs karışık gelebilir ama halledersin dediğim gibi ben online destek de verebilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri