Soru Adata Xpg Gammix S70 Blade Agammixs70B Anakartıma Olur Mu?

Greetings

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar, Başlıkta görüldüğü üzere Adata XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B aldım kendime. MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi Anakartım var. Bu anakartta bu ssd'den tam randıman alabilir miyim?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Selamlar, Başlıkta görüldüğü üzere Adata XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B aldım kendime. MSI MPG B550 Gaming Edge Wifi Anakartım var. Bu anakartta bu ssd'den tam randıman alabilir miyim?
Evet tam randıman alabilirsin.

Yalnız üst kısımdaki SSD bölümüne takman gerekir tam performans için.

KS

Greetings

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Evet tam randıman alabilirsin.

Yalnız üst kısımdaki SSD bölümüne takman gerekir tam performans için.
Anladım. Şuanda orada başka bir M2 ssd var. O zaten Gen 3'tü. Ama sorum şu, o gen3 ssd'nin içine windows kurulu. Yeni aldığım SSD'yi takmak için Gen 3 SSD'nin slotunu değiştirince Sistemin bu yeni slotu algılayamama gibi bir sorunu olmaz değil mi? Format atmak istemiyorum çünkü Pc'ye

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Anladım. Şuanda orada başka bir M2 ssd var. O zaten Gen 3'tü. Ama sorum şu, o gen3 ssd'nin içine windows kurulu. Yeni aldığım SSD'yi takmak için Gen 3 SSD'nin slotunu değiştirince Sistemin bu yeni slotu algılayamama gibi bir sorunu olmaz değil mi? Format atmak istemiyorum çünkü Pc'ye
boot yapılacak SSD yi aynı olursa sıkıntı olmaz

KS

Greetings

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
boot yapılacak SSD yi aynı olursa sıkıntı olmaz
BIOS üzerinden Boot device'ı mı değiştirmem gerekiyor yani sadece? Bir de Gen 3 olan eski ssd'mi yeni slota takacağım demiştim. O yeni takacağım slot için anakart bana bir koruyucu sağlamıyor. Termal padi olamayacak yani. Bu bir sıkıntı yaratabilir mi? O SSD'de sadece Windows olacak. Başka bir şey atamayacağım o Gen 3 SSD'ye

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
BIOS üzerinden Boot device'ı mı değiştirmem gerekiyor yani sadece? Bir de Gen 3 olan eski ssd'mi yeni slota takacağım demiştim. O yeni takacağım slot için anakart bana bir koruyucu sağlamıyor. Termal padi olamayacak yani. Bu bir sıkıntı yaratabilir mi? O SSD'de sadece Windows olacak. Başka bir şey atamayacağım o Gen 3 SSD'ye
Sıkıntı olmaz. Boot device ı değiştirsen yeterli.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri