Adsl'den Vdsl'e Geçiş Süreci

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. 16 mbps adsl internet kullanıyorum. Türk telekom altyapıdan sorguladığımda adresimde vdsl altyapı olduğunu gördüm. Vdsl'e geçiş süreci nasıl oluyor? Vdsl altyapıya geçerken sorun yaşar mıyım? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Hepinize iyi akşamlar.
İyi Forumlar.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Direk müşteri hizmetleri ile görüşerek geçiş yapabilirsiniz bir sorun yaşamazsınız internetiniz daha iyi olur.

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Önce VDSL modem alman gerekiyor. Gerçiş sürecinin 2 haftayı bulacağı söylenmişti bana. O yüzden evden çalışan kardeşimin senelik iznine denk getirdik. İki gün sürmedi bağlanması.

KS

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Direk müşteri hizmetleri ile görüşerek geçiş yapabilirsiniz bir sorun yaşamazsınız internetiniz daha iyi olur.
hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Geçiş sürecinde internetsiz kalır mıyım ortalama geçiş süreci ne kadar oluyor biliyorsanız cevaplarsanız çok sevinirim.

Önce VDSL modem alman gerekiyor. Gerçiş sürecinin 2 haftayı bulacağı söylenmişti bana. O yüzden evden çalışan kardeşimin senelik iznine denk getirdik. İki gün sürmedi bağlanması.
Hocam 1200mbps fiber modemim var. Acaba geçiş sürecinde evinizde internet var mıydı yoksa tamamen kesilmiş durumda mıydı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri