Ailem Ile Aynı Evde Yaşamak Istemiyorum

Fettah Özalp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum bu yaşadıklarımı herkes ergenliğe bağlayacak ama artık bıktım. Babam engellilik yönünden emekli oldu ve memur olmak için ekpss'ye çalışıyor dersleri çok iyidir. Ne zaman yanlarına gitsem sürekli matematik veya mantık soruları soruyor. İnsan üstü bir varlık olamadığım için hepsini bilemiyorum ve azar işidiyorum, abartmıyorum o azar 1 saat 30 dakika arası sürüyor ve azar yerken oturtmuyorlar ayakta 1 saat kalıyorum. Kaç yaşına geldim ayakta 1 saat kalarak azar yiyorum çok zoruma gidiyor. kardeşime çok değer veriliyor hep ön planda tutuluyor. Yanlarında adam akıllı sohbet bile edemiyorum beni hep terslerler veya dalga geçerler. Bu yüzden odama kapanıyorum ama derslerime önemde veriyorum çok iyidir derslerim. Odama kapandım diye yazın biraz benim birazda babamin yardımı ile aldığım bilgisayarımı parçaladılar. Artık bende ailem ile vakit geçirmek eğlenmek değer görmek istiyorum, hiç arkadaşım veya derdimi dinleyecek birisi olmadığı için içimi dökmek istedim yanlış birşey dediysem kusura bakmayın

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,217
Aile dünyada sahip olduğun en değerli şeydir birgün çok pişman olursun onların hayır duasını al sakın ha kalplerini kırma ben 26 yaşındayım hâlâ ailem ile yaşıyorum kimi zaman anlaşmazlıklar olabiliyor ama onları hiçbir zaman kırmadım kırmam da gün gelecek zaten ayrılacaksın yaşın daha ne ki senin ayrı eve vs çıkacaksın o kadar kolay değil o işler pişman olacağın şeyler yapma.

KS

Fettah Özalp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aile dünyada sahip olduğun en değerli şeydir birgün çok pişman olursun onların hayır duasını al sakın ha kalplerini kırma ben 26 yaşındayım hâlâ ailem ile yaşıyorum kimi zaman anlaşmazlıklar olabiliyor ama onları hiçbir zaman kırmadım kırmam da gün gelecek zaten ayrılacaksın yaşın daha ne ki senin ayrı eve vs çıkacaksın o kadar kolay değil o işler pişman olacağın şeyler yapma.
Hocam doğru diyorsunuz ama çok zoruma gidiyor emek vererek aldığım PC parçalandı hadi onu geçtim ben ailemin yanında güldüğümü hatırlamıyorum sürekli kavga azar

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,217
Hocam doğru diyorsunuz ama çok zoruma gidiyor emek vererek aldığım PC parçalandı hadi onu geçtim ben ailemin yanında güldüğümü hatırlamıyorum sürekli kavga azar
Konuşmayı deneyin sen kavga etmemeye bak alttan al onları üzmeden kırmadan halletmeye çalışın benim ayrı bir odam dahi yok olsa çok mutlu olurdum ama olmadı işte.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri