Airfryer Önerisi Önerisi Yapar Mısınız?

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
326
Aile için kapasitesi büyük airfryer arıyoruz öneriniz nedir?

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Airfryer sağlık açısından sanıldığı kadar sağlıklı olmadığı gibi genelde eve alınıp ilk aylar hevesle kullanıp sonra köşede sadece patates kızartması ve tavuk kanat için kullandığın aletlere dönüşüyor bunu bilerek al, en azından benim tecrübem böyle.

KS

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
326
Airfryer sağlık açısından sanıldığı kadar sağlıklı olmadığı gibi genelde eve alınıp ilk aylar hevesle kullanıp sonra köşede sadece patates kızartması ve tavuk kanat için kullandığın aletlere dönüşüyor bunu bilerek al, en azından benim tecrübem böyle.
hocam bunu buldum, bayağı beğendim hem uygulaması hem de yanında aksesuarları var. Attığınız tipte istemiyorum, dediğinizi olacağını zannetmiyorum, en kötü yemek ısıtmak için bile kullanırım.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
hocam bunu buldum, bayağı beğendim hem uygulaması hem de yanında aksesuarları var. Attığınız tipte istemiyorum, dediğinizi olacağını zannetmiyorum, en kötü yemek ısıtmak için bile kullanırım.
Bu da iyi bir ürün ben paylaştığım ürünü pişirirken çevirme özelliğinden dolayı önermiştim bu özellikte daha uygun fiyatlı başka airfryerlar da var ben bildiğimi paylaştım tabii ki.

KS

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
326
Bu da iyi bir ürün ben paylaştığım ürünü pişirirken çevirme özelliğinden dolayı önermiştim bu özellikte daha uygun fiyatlı başka airfryerlar da var ben bildiğimi paylaştım tabii ki.

Şu iki model arasında kaldım, yukarıdakinin yanında aksesuarları var onlar işimi bayağı görecek. Aşağdıakinin de çift haznesi var ve kapasitesi daha büyük. Sizce hangisi tercih edilmeli?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
824
Aile için kapasitesi büyük airfryer arıyoruz öneriniz nedir?

Philips ürünleri iyidir, kendimde modelini kullanıyorum ve memnunum. Diğer markayı ilk defa duydum ama yorumları iyimiş, yinede uzun süreli kullanıcı yorumu vs. bulursanız o marka ürünlerini almadan önce daha sağlıklı olur.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67

Şu iki model arasında kaldım, yukarıdakinin yanında aksesuarları var onlar işimi bayağı görecek. Aşağdıakinin de çift haznesi var ve kapasitesi daha büyük. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Hutt markasını bilmiyorum ama Philips'in marka ismi için de ayrı para verdiğinizi unutmayın yani fonksiyon olarak birçok özelliği olmayan bir airfryer diğerinin çift haznesi de iş görebilir yapacağınız yemekleri göz önünde bulundurup buna göre istediğiniz özellikte ürün arayın ve o markanın ürününü almadan önce kullanıcı deneyimlerini incelemeyi unutmayın. Mesela en önemli diğer arayacağınız özellik kolay temizlik yapılabilmesi olmalı, benim bildiğim Philips'lerde detaylı temizlik için iyice sökmek gerekiyor ben detaylı araştırmadım ama eminim temizlik için de kolaylık sağlayan ürünler vardır uzun süreli kullanım için.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum ama ben 1 yıldır Black & Decker BXAFO1200E kullanıyorum. Çevirme derdin olmuyor çünkü içinde döner motor ve apartları var. 12 Litre olmasıyla da çok kullanılşlı. Performansı harika.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri