AKK öncesimi internet alınmalı, sonramı?

Demırcan Celık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bizim internet sözleşmemiz bitmek üzere ve altyapıdan dolayı uydunet'e geçmeyi planlıyoruz, fakat ocakta akk kalktığı için biraz kararsızız. İki seçenek var ya yüksek akk li veya şuanki kampanyalardan akksiz sınırsız paketlere bakacağız veya da şansa bırakıp yeni paketleri bekleyeceğiz. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyız?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Şuan karar verme şansın 2 firma haricinde %50 seviyesinde. 1 Ocak itibari ile iyide olabilir kötüde. Türknet ve Millenicom haricinde sadece TTNet bir açıklama yaptı ve fiyatlar aşırı pahalandı. https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/lider-kampanya.aspx bu bağlantıdan bakabilirsin. 16 Mbps internet oldu 1 yıllık sözleşmede 92,90 TL :D gerçekten ağlanacak halimize gülüyorum. Bu yüzden bu saydığım 3 firma haricinde kesin bir bilgi söyleyen sağlam firma pek yok. Ben olsam Türknet ve Millenicom
gibi firmaları denerdim. 65-70 TL arasında fiyatları var. Taahhüt olmayan tarifelerini kullanabilirsin. Taahhüt olmadığı için sonrasında beğenmezsen ayrılabilirsin. Bu iki firma eğer TTNet altyapısı varsa ki vardır muhtemelen o altyapıdan aynı hizmetleri sunabiliyorlar.

KS

Demırcan Celık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türknete geçme şansım yok, fiber olarak sadece uydunet var

Malesef fiber altyapı sadece uydunette var, diğer firmalar sokaktan geçiyor fakat sitede yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri