Aklıma Gelen Zorlu Soruları Soruyorum

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
ilk olarak bilgisayarın termal macununu, temizliğini ankarada nerede yaptırmalıyım? hp bir laptop'um var. gaming tabi.

özelliklerini buraya eklemeyi öğreten olursa, daha net fikir verebilmenize yarar.

ve bilgisayarımın fan ile beraber sağ ve sol kısımlarında ısınma olmuyor fakat ortada bir sıcaklık kalıyor fan orayı etkilemediği için:
tüm cihazı etkileyen fan tavsiyeleri verir misiniz?

şimdilik bunlar hepsini olabildiğince yanıtlarsanız çok güzel olucak. biri cevap verir diye boş vermeyin, hayat biri yapar diye geçmiyor sonuçta :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,298
ilk olarak bilgisayarın termal macununu, temizliğini ankarada nerede yaptırmalıyım? hp bir laptop'um var. gaming tabi.

özelliklerini buraya eklemeyi öğreten olursa, daha net fikir verebilmenize yarar.

ve bilgisayarımın fan ile beraber sağ ve sol kısımlarında ısınma olmuyor fakat ortada bir sıcaklık kalıyor fan orayı etkilemediği için:

şimdilik bunlar hepsini olabildiğince yanıtlarsanız çok güzel olucak. biri cevap verir diye boş vermeyin, hayat biri yapar diye geçmiyor sonuçta :)
Hp nin kendi garantisine gonder onlar detayli temizlik yaparlar

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
395
El yatkınlığınız varsa sökme videolarına bakıp kendiniz yapabilirsiniz.

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
bilgisayar sistemimi buraya nasıl eklerim beyler?
@hiyper selam dost :D

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
sen nasıl ekliyorsun ki? en son böyle bir sohbete wolfteam hesabımı kaybetmiştim çocukken. haha

edit: adam modmuş.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,298
sen nasıl ekliyorsun ki? en son böyle bir sohbete wolfteam hesabımı kaybetmiştim çocukken. haha
Mod oldugum icin ismini vs de duzenliyebiliyorum :D eger kendin eklemek istersen sag uste profiline bas orda imza yazar oraya bas ordan ekle

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sistem Modeli HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk0xxx

İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz, 2400 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

gtx 1650

diğer bilgilere nasıl bakıyorum hocam

Msi h310m pro bu ve 700w +80 gold high power bunlar nedir hocam?

bekliyorum sahuraka

Son düzenleme:
KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
soğutucu modelim:

deep Cool U PAL 2 Fanlı USB 3.0 15.6" Notebook Soğutucu​

@Sahuraka

arkadaşlar bu arada belirli yerlere macun ile ilgili fiyat sordum 500 lira dediler. kaliteli bir şey istiyorum. fiyatları ucuz değil mi

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Moda sen nasıl ekliyorsun ki demene ayrı wolfteam hesabını çaldırmana ayrı sesli güldüm hakkını helal et 😂😂

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
mod olduğunu bilsem yazar mıyım gardaşhım. güldüm. kanka nasıl sistemim var sence? senin ki de baya dolu he

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
mod olduğunu bilsem yazar mıyım gardaşhım. güldüm. kanka nasıl sistemim var sence? senin ki de baya dolu he
Hocam benimki masaüstü laptop da var gerçi de sen yakın zaman içinde laptopunu değiştirirsin o ekran kartının miladı doldu diye biliyorum; garantisi yok demi bilgisayarının

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

kanka bendede hp pavilion laptop var ben kendim değiştirdim macunu hiçde bşr sorun çıkmadı

arka kapaktaki vidaları sok sonra kapağı çıkart ama çıkartman biraz zor olacak çıkartırken ve takarken çıt çıt diye sesler duyucaksın korkma kırılmıyor

sonra fanları sök tornavidayla ama kaybetme sakın birde ilk kapağı açtığında bir foto çek neyin nerde olduğunu gor

sonra fanları soktukten sonra temizle sökmüşken
birde fana bağlı bakır boru var onuda sök

borunun en ucunda işlemci ve ekran kartını goruceksin kuru bira cam beziyle nazikçe temizle dikkat et ama
sonra macunu sık ve ger birleştir aynı şekilde

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,298
Sistem Modeli HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk0xxx

İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz, 2400 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

gtx 1650

diğer bilgilere nasıl bakıyorum hocam

Msi h310m pro bu ve 700w +80 gold high power bunlar nedir hocam?

bekliyorum sahuraka
Benim sistemim o

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Kanka bu cihazı ikinci el aldım. Birde ekran kartını nasıl değiştiriyoruz? mesela buna hangi ekran kartını takmak lazım
Hocam benimki masaüstü laptop da var gerçi de sen yakın zaman içinde laptopunu değiştirirsin o ekran kartının miladı doldu diye biliyorum; garantisi yok demi bilgisayarının

Anladım

Kanka kendim yapmak istemiyorum ya, bir şey olursa gerek yok :dd

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Kanka bu cihazı ikinci el aldım. Birde ekran kartını nasıl değiştiriyoruz? mesela buna hangi ekran kartını takmak lazım

Anladım

Kanka kendim yapmak istemiyorum ya, bir şey olursa gerek yok :dd
Laptopun Ekran kartı için değiştirmeyi/yükseltmeyi soruyorsan eğer o konuda ben sana yardımcı olamam ama tahminim çok bir seçeneğin yoktur muhtemelen

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
anladım. Peki bu kaça satılır beyler sizce? Sistem bilgisi geldi mod tarafından.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri