Akp Seçim Vaadi

Sweeth

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak seçim sonucunu AKP'nin kazanmasının ardından cumhurbaşkanının seçim vaatlerinde olan “Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlayacağız, ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz.” vaadi sizce ne zaman gerçekleşir? pc almak mı beklemek mi mantıklı sizce hangisi şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,153
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak seçim sonucunu AKP'nin kazanmasının ardından cumhurbaşkanının seçim vaatlerinde olan “Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlayacağız, ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz.” vaadi sizce ne zaman gerçekleşir? pc almak mı beklemek mi mantıklı sizce hangisi şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için
O vaad doğru ise mantıklı %50 düşüş olr pclerde eğer gerçek olmazsa beklemek saçma

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
bu vaade güvenip de alacakken almamazlık yapma dolar her saat artıyor haliyle alacağın şeyin fiyatı da artacak bu ülkede bir şey almak için en iyi gün bugün yarın veya diğer günler değil elini çabuk tutmanı tavsiye ederim

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Ak partiyi biraz tanıyorsam bu işi eğer yapacaklarsa arada birkaç işadamına para yedirmeden yapmazlar...

yerli telefon ve bilgisayar ürettirirler vestele falan indirim sadece onlarda geçerli olur...

vatandan itopyadan pc alıp hb dan telefon alıp faturayı gösterene %50 vermezler diye düşünüyorum

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
İnanmayın arkadaşlar herşeye. Bunun gibi birsürü kandırmaca yapıyorlar hala nasıl yiyorsunuz anlamıyorum. Bu olsa bile telefon tarafında vestelin 128mb bellekli telefonuna ancak destek çıkartırlar.

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Bu heriflerin halk yararına yaptığı bir şey olmuş mu bu zamana kadar? Salgın döneminde insanlar konsollara yöneldi diye ek vergi getirmiş şeyler. Haziran ortasında kredi kartı taksitim bittiğinde birkaç parça bir şey almayı planlıyorum. Yoksa ilerisi için zor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,153
Bu heriflerin halk yararına yaptığı bir şey olmuş mu bu zamana kadar? Salgın döneminde insanlar konsollara yöneldi diye ek vergi getirmiş şeyler. Haziran ortasında kredi kartı taksitim bittiğinde birkaç parça bir şey almayı planlıyorum. Yoksa ilerisi için zor.
Bende 2 3 aya rx 6800+r7 5800x3d almayı planlıyorum

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Bende 2 3 aya rx 6800+r7 5800x3d almayı planlıyorum
6700 xt, 2K monitör ve düz bilgisayar ya da çalışma masası tarzında bir şey de benim listem. Bilgisayar masası eski tip olduğu için çok sıkışık oluyor. PS5 ve kasa için iki ayrı sehpa kullanıyorum. Tetris gibi oldu oda.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,153
6700 xt, 2K monitör ve düz bilgisayar ya da çalışma masası tarzında bir şey de benim listem. Bilgisayar masası eski tip olduğu için çok sıkışık oluyor. PS5 ve kasa için iki ayrı sehpa kullanıyorum. Tetris gibi oldu oda.
benim hiç pc yok 1080p daha çok seviyorum ben 1400p çok büyük duruyor

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
69
Dolar 20 olduktan sonra isterse vergiyi tamamen kaldırsın :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri