26.000-30.000 TL Alacağım Donanımlar Birbiriyle Uyumlu Mu ?

KS

efedeg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hey maşallah. Yüzde 29 cpu kullanımında 90 derece. Bi de kalkıp bi render,stress testi falan yapmaya kalksanız, makina anında kapanacak.

Ya montaj ve/veya macunda bi sorun var. Yada bu çok pohpohlanan soğutucunun cürmü bu kadar.

En son olarak bi de kasa yan kapağını açık deneyinKasa içinde aşırı sıcak hava birikirse, soğutucunun fanları da, ısı borularına sıcak hava üfler.
Montajı youtubedan bakıp kendim yaptım macununu sürdüm sanırım bu soğutma balon çıktı. Sıvı soğutucu benim işimi çözer mi bir de benim kasaya uyumlu en iyi sıvı soğutucu hangisi link atar mısın?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Montajı youtubedan bakıp kendim yaptım macununu sürdüm sanırım bu soğutma balon çıktı. Sıvı soğutucu benim işimi çözer mi bir de benim kasaya uyumlu en iyi sıvı soğutucu hangisi link atar mısın?
Soğutucuyla alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Macun yenileyip montajı tekrar kontrol edebilir misiniz ?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
, Siz yine de bi yan kapak açık deneyin,derim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri