Yardım Alan Wake 2 29Fps Veriyor

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Işın izlemeyi düşürünce çözüldü biraz saçma gibi geldi bana ama bi anda fps 120 oldu

Hocam anakartı değiştirmelimiyim sizce performansa etkisi oluyomu hani işlemci tarafından cızırdama geliyo
anakartın performansa etkisi olmaz ancak geleceğe yatırım

KS

kadir cann

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
anakartın performansa etkisi olmaz ancak geleceğe yatırım
Ya anakart işlemciyle ekran kartını besleyemiyo dediler bana işlemci tarafından cızırdama geliyor sıvı soğutmadan zannetmiştim değiştirmelimiyim dursun mu böyle

KS

kadir cann

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Hocam size bi sorum olacakta bakabilirmisiniz rica etsem şuanki mevcut anakartımı satıcam msi b550 gaming plus almayı düşünüyorum
R 5600 işlemcisini taktığımda çalışır mı yani bios update falan istermi 2. El almayı düşünüyorumda Rx5600xt ryzen 3 3100 ve anakartımı 6.000tl ye alıcı buldum fiyatı nasıldır sizce

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,516
Hocam size bi sorum olacakta bakabilirmisiniz rica etsem şuanki mevcut anakartımı satıcam msi b550 gaming plus almayı düşünüyorum
R 5600 işlemcisini taktığımda çalışır mı yani bios update falan istermi 2. El almayı düşünüyorumda Rx5600xt ryzen 3 3100 ve anakartımı 6.000tl ye alıcı buldum fiyatı nasıldır sizce
Sattigin urunler icin iyi alacaksan benim anakarttan alabilirsin cok pahali degil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri