Aldığım Kasada Sorun Var

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Merhabalar;
Aldığım dark maxima v12 kasasının ortadaki fanı kafesine çarpıyor ve çok zor dönüyor ayrıca ses çıkartıyor. Müsteri temsilcisine yazdım beni müsteri yardıma gonderdi orada arıza/değişim seçeneğini mi seçmem gerekiyor? Kasanın değişime mi gitmesi gerekiyor?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Merhabalar;
Aldığım dark maxima v12 kasasının ortadaki fanı kafesine çarpıyor ve çok zor dönüyor ayrıca ses çıkartıyor. Müsteri temsilcisine yazdım beni müsteri yardıma gonderdi orada arıza/değişim seçeneğini mi seçmem gerekiyor? Kasanın değişime mi gitmesi gerekiyor?
Kasada gözle görülür bir yamukluk var mı? Kargolama vs. gibi durumlarda hasar almış olabilir.
Tahminimce sizden ürünü servise göndermenizi isteyecekler. Bunun için de kasayı kargolamanız gerekecektir.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Kasada gözle görülür bir yamukluk var mı? Kargolama vs. gibi durumlarda hasar almış olabilir.
Tahminimce sizden ürünü servise göndermenizi isteyecekler. Bunun için de kasayı kargolamanız gerekecektir.
Böyle geldi kasa ama yırtık olan yerde köpük vardı sıkıntı yoktu yani. Yamukluk falanda göremiyorum.

Ekli dosyalar

• 20220830_111755.jpg
    20220830_111755.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 9
  • 20220830_125914.jpg
    20220830_125914.jpg
    4.7 MB · Görüntüleme: 9

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Firmaya telefon ile ulaşamadınız mı? Daha rahat iletişim sağlardınız.
Ben de aynı siteden Maxima V20 almıştım, direkt olarak temsilci ile görüşmüştüm.
Telefon ile aramadım ama daha iyi olur birazdan telefon ile ararım o zaman.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Site teknobiyotik şuan farkettim hiç maille postayla uğraşmayın hocam telefon imkanı varsa, daha önce görmediler siteden ilettiklerimi
@White Ravens
Hocam bu arada youtube dan izlediğim videoda hem fanların önunde hem de arkasında toz filtresi vardı ama bana gelende fanların arkasında toz filtresi yok. Bu da bir eksiklik değil mi?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Telefon ile aramadım ama daha iyi olur birazdan telefon ile ararım o zaman.
Kasayı göremediğimiz için, net bir şey söyleyemiyorum. Ama 3 ihtimal var, hepsini göz ile kontrol edebilirsiniz.
1- Kasanın ön paneli Mesh değil, metal ızgara. Bu kısım baskıdan dolayı taşıma sırasında içeri doğru yamulmuş olabilir.
2- Fan montajı doğru yapılmamıştır veya fan kanadında bir sorun vardır. Bir şey dönmesini engelliyor veya fan kanadı sürtündüğü için dönemiyor.
3- Fan montajı doğru, kasaya herhangi bir temas yoktur. Kasanın ön paneli de düzgündür. Fan arızalıdır.
Eğer fan arızasıysa, sadece fan gönderirler ve montajını sen yaparsın.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
@White Ravens
Hocam bu arada youtube dan izlediğim videoda hem fanların önunde hem de arkasında toz filtresi vardı ama bana gelende fanların arkasında toz filtresi yok. Bu da bir eksiklik değil mi?
Aynı modelde var ise eksiklik olabilir, aradığınızda bu konudan da bahsedin. Açıklama tatmin etmezse inceleyelim kasa modelini

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Kasayı göremediğimiz için, net bir şey söyleyemiyorum. Ama 3 ihtimal var, hepsini göz ile kontrol edebilirsiniz.
1- Kasanın ön paneli Mesh değil, metal ızgara. Bu kısım baskıdan dolayı taşıma sırasında içeri doğru yamulmuş olabilir.
2- Fan montajı doğru yapılmamıştır veya fan kanadında bir sorun vardır. Bir şey dönmesini engelliyor veya fan kanadı sürtündüğü için dönemiyor.
3- Fan montajı doğru, kasaya herhangi bir temas yoktur. Kasanın ön paneli de düzgündür. Fan arızalıdır.
Eğer fan arızasıysa, sadece fan gönderirler ve montajını sen yaparsın.
@ckribrahim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri