Yardım Alerjisi Olan Var Mı?

TFC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam arkadaşlar, konu dışı olarak bu kategoriyi seçtim ama alerjisi olan var mı aramızda?

İlkbaharın gelmesi ile hapşırma hiç durmuyor, her ne kadar ilaçları alsamda çok az kesiyor maalesef. Polen ve toz alerjisi olanlar alternatif olarak neler yapmaktadırlar?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,101
Selam arkadaşlar, konu dışı olarak bu kategoriyi seçtim ama alerjisi olan var mı aramızda?

İlkbaharın gelmesi ile hapşırma hiç durmuyor, her ne kadar ilaçları alsamda çok az kesiyor maalesef. Polen ve toz alerjisi olanlar alternatif olarak neler yapmaktadırlar?
maske takabilirsin

• Beğen
Reactions: TFC

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Evde duruyorsan özellikle sabah 11-12ye kadar odanın camını kapısını açmanı tavsiye etmem polendir ot kokusudur çok yoğun olduğu saatler daha sonrası dikkat edebilirsin. Alerji ilaçlarını tabiki doktorunun tavsiye ettiği şekilde genellikle yatmadan içiyorum ben hem uykudan dolayı hemde sabah rahat edebilmek için . Maske kullanmakta çok rahatlatıyor inanılmaz.

• Beğen

4hoksi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Yıllardır çekerim bu rahatsızlığı.tedavisinmaalesef yok. Güneş tepedeyken dışarı çıkmamaya. Rüzgarlı havalarda ağaçlık çiçekli alanlarda bulunmamaya dikkat et. Mutlaka gözlük hatta şapka kullan. Haftaya ciddi bir polen taşınımi var Afrikadan dikkatli ol . Etkilerini en aza indirmek için bir çok hap var bahar mevsiminde kullanılan. Benim sana tavsiyem rupafin çoğu diğer alerji ilacınin aksine uyku yapmaz.gecmis olsun

• Beğen
KS

TFC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınızdan dolayı arkadaşlar sağ olun var olun.

Fakat maske takmaya başladığım zaman ise çok zor nefes alıyorum, kışın burun ameliyatı olmuştum (kemik kırdırıp et aldırdım) fakat gel gelelim biraz daha süresi var dedi doktorum.

MeyJun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

polene alerjim var gözümü 2 saat ovaladığımı bilirim neredeyse patlicaktı kıpkırmızı olur içinden jel gibi birşey çıkıyor genellikle demlenmiş çayı alıyorum pamuğu batırıp pansuman yapıyorum hafif hafif az çok geçiriyor doktora gitmeden bişey olmuyor hocam ya

• Üzgün

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri