Aliexpress Klavye Mausepad

alperents61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alınırmı bu 2si herhangi bir sorun olurmu esktra vergi ucreti var harici bir Ödeme yada gümrük te kalma kargo gelmeme gibi sorunlar olurmu?
1000024453.jpg
1000024451.jpg

KS

alperents61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynilarini aldim bugun ptt kargo dagitimda mousepad kucuk haberin olsun ebatlarina gore siparis ver
Mause pad i ilk bastaki ebatini aldim klavyenin yarısını fln koyarım üstüne kaymasın diye diger alani mausa bırakacağım bilgi için teşekkürler

Aynilarini aldim bugun ptt kargo dagitimda mousepad kucuk haberin olsun ebatlarina gore siparis ver
Mause bulamadım yani buldumda buraya gönderilmiyor diyor buraya gönderilen bir mause varmı acaba hazır indirimdeyken hepsini alayım diyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Mause pad i ilk bastaki ebatini aldim klavyenin yarısını fln koyarım üstüne kaymasın diye diger alani mausa bırakacağım bilgi için teşekkürler

Mause bulamadım yani buldumda buraya gönderilmiyor diyor buraya gönderilen bir mause varmı acaba hazır indirimdeyken hepsini alayım diyorum
Adam akilli yok

KS

alperents61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam mause pad i onden siparis ettim sonra klavyeyi ederim para ekleyip demistimde klavyenin beyaz rengi bitmiş acab z11t beyazmı alayım yoksa z11 in siyahını alıp beyaz caycaps mi alayim yoksa z686 beyaz mı alayım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri