Aliexpressten Alışveriş Yapılır Mı? (2024)

sancar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
aliexpressden alışveriş yapılırmı ak820pro yada alua f75klavye alıcam sizce sorun çıkarmı

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
934
ben düzenli olarak yapıyorum ayda 2-3 ürün alıyorum bugüne kadar sorun yaşamadım hatta kargo süreçleride eksisine göre hızlandı. O yüzden güvenilir satıcı profilinden gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Yani satışı fazla olsun, ürünün yıldızı yüksek olsun korkmaya gerek yok.

KS

sancar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
ben düzenli olarak yapıyorum ayda 2-3 ürün alıyorum bugüne kadar sorun yaşamadım hatta kargo süreçleride eksisine göre hızlandı. O yüzden güvenilir satıcı profilinden gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Yani satışı fazla olsun, ürünün yıldızı yüksek olsun korkmaya gerek yok.
ortalama ne kadar zaman içinde elime ulaşır ürün

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
46
aliexpressden alışveriş yapılırmı ak820pro yada alua f75klavye alıcam sizce sorun çıkarmı
Ben daha 2 gün önce ak820pro aldım kargoya verdiler zaten ak820pro alacaksan ordan al Amazon da ve kendi sitesinde maliyet artıyor en uygun aliekspressten gelir

Ben daha 2 gün önce ak820pro aldım kargoya verdiler zaten ak820pro alacaksan ordan al Amazon da ve kendi sitesinde maliyet artıyor en uygun aliekspressten gelir

Fiyat seçeneğini dolar yapın vergi kısmında bir tık ucuza geliyor yanlış değilsem 50-60₺ gibi

Ekli dosyalar

• IMG_5467.png
    IMG_5467.png
    1 MB · Görüntüleme: 6

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,851
Hocam bende 14 Ağustos yazıyor tahmini teslimatta takip etme butonuna bastığımda ama attığım foto da temmuz ayında gözüküyor en son 2010 dünya kupasında vuvuzela almıştım aliekspressten 40 günde gelmişti 😂 bu konuda bir bilginiz var mı
Ben de daha önce bir ürün aldım 2 haftadan önce geldi. Eskiden 1 ayı buluyordu artık epey hızlandı.

KS

sancar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
en geç 2 haftada geliyor bana öyle geliyor genelde. Araya bayram tatil vs girerse biraz uzuyor sadece
mesela şu klavyeyi alırsam bana ek bir masraf çıkıyormu gelirken çıkıyor ise ne kadar çıkar

Ekli dosyalar

• IMG_4739.png
    IMG_4739.png
    650.9 KB · Görüntüleme: 6

kirmizisarap

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
6 ay içinde 6 kez falan sipariş vermişimdir. Hep 10 günde elimde oluyor. En son kablo çantası aldım. Aynı şekilde 10 günde geldim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri