Yardım Allah Bu Bi̇lgi̇sayari Kahretmesi̇n

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocalarım yıl 2022 İncehesap'tan bu sistemi aldim fakat almaz olaydim. Normalde oynarken ayda bir gidiyordu sistemin ekrani ve display / HDMI no signal diye hata veriyordu (normalde sadece ders ve slaytlar için kullanıyorum). Geçen yine FIFA oynarken yine ekran gitti ve bir gün bekledim hala açılmadı. Bunun üzerine dellendim ve PCI-e'in PSU'ya bağlı ucunu kontrol etmek için kasayı açtım fakat ne yazık ki PSU kafes gibi ve kablolara erişim yapılmıyor sanirsam (en azından ben yapamadım çünkü bilgisizim). Kasayı sildim ve her kablo bağlantısını yaptım fakat şöyle bir şey var şu an FIFA'nin ana menusunu açınca normladen farkli bir ses geliyor ve görüntü gidiyor. Ve bu görüntünün gelmesi için BIOS pilini ve RAM'leri çıkarıp silgi ile silip 4-5 dk bekleyip takıyorum. Sizce ne yapmak gerek garantisi bitti şimdiden herkese teşekkürler

Walla yirtacam üstümü başımı

Ekli dosyalar

• IMG_20220904_120324.jpg
    IMG_20220904_120324.jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Up up up up up up up up up up up up
Allah rızası için up up up

KS

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Yardım yardım yardım

eneszgul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
öncelikle merhaba aynı sorundan bende muzdariptim amd ekran kartı kullanıcısı olarak her zaman amd'yi suçlamıştım fakat sorunum kablo temassızlığındaymış.

-ekran kartınızı furmark programı ile stres testine sokun verilerinizi buraya yükleyin
-donanımınıza benchmark testi yapın bu şekilde daha çok insan size yardımcı olmak için veri görecektir
-amd fan ayarlarınızı da atın yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri