AMAZON ALIŞVERİŞ BİLGİ

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
yok hocam ben sizin linki görünce baktım sizin için. Zaten one s olma şansı yok sıfır satan yok gibi bir ilan gördüm 4000 tl civarı sadece. Zaten bu fortnite rocket league versiyonu series s deki kutu resmi de var. bu versiyon mediamarktta 9999tl. Eğer alacaksanız bir sıkıntı görmüyorum ben. en kötü iade edersiniz farklı bir durum olursa. Ürüne yazılmış 4 yorumda series s diyor zaten. Bu arada kutu series s kutusu.

Edit: D&R ürün sayfasında "SERIES X|S İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ" ibaresi var. Tam olarak series s deil sanırım.

Edit 2: yok o oyunlar içinmiş bu series s. https://www.xbox.com/tr-TR/games/optimized

Son düzenleme:

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109

Fiyat da bir tık uygun, normal bu arada. Son olarak akakçe linki koyuyorum.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

Fiyat da bir tık uygun, normal bu arada. Son olarak akakçe linki koyuyorum.

Eyvallah hocam birde mutlu hocama sorayım bilir kişide o emeğiniz için teşekkürler beni şaşırtan hem rocket league hem FORTNİTE olması ve ucuz olmasıydı
@mutlu hocam bu üründe bir problem var mıdır

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
@mutlu @White Ravens hocam tr garantiliymiş bir sorun çıkmaz dimi gümrük falan 11.11 de almayı düşünüyorum indirimlerle

Ürün yurt dışından gelmiyor hocam, ürün amazon.com.tr tarafından satılıyor.

Microsoft TR garantili olmasa da amazon.com.tr garantili olması yeterlidir. Her türlü ilgilenirler ürünleriyle.

Amazon, ürünlerinin arkasında duruyor. Bugüne kadar yaptığım yüzlerce alışverişte sorunsuz deneyim sundu. Sorunlu ürünlerde anında değişim ve garanti prosedürlerini uyguluyor. Müşteri memnuniyeti çok ön planda ve memnuniyeti müşteri hizmetleri tarafında çözen firmalardan da değil.

Yani alışveriş deneyimi, direkt müşteri memnuniyeti üzerine kurulu durumda.

Şüpheniz olmasın alırken. Bu arada 11.11'e bu fiyatlar 2X bile olabilir :) İndirim beklerken, zamla karşılaşmayın.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

Microsoft TR garantili olmasa da amazon.com.tr garantili olması yeterlidir. Her türlü ilgilenirler ürünleriyle.

Amazon, ürünlerinin arkasında duruyor. Bugüne kadar yaptığım yüzlerce alışverişte sorunsuz deneyim sundu. Sorunlu ürünlerde anında değişim ve garanti prosedürlerini uyguluyor. Müşteri memnuniyeti çok ön planda ve memnuniyeti müşteri hizmetleri tarafında çözen firmalardan da değil.

Şüpheniz olmasın alırken. Bu arada 11.11'e bu fiyatlar 2X bile olabilir :) İndirim beklerken, zamla karşılaşmayın.
Hocam 11 11 hemen şura ya olmaz bence ya elimde olsa şimdi alsam keşke ama bütçe yok birkaç taksit bitsin biraz babam rahatlasın diye bekledik bu ayı

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109

Benim yolladığımda Microsoft Türkiye garantili diyor hocam ona da bakın. Fortnite - Rocket League paketine.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Benim yolladığımda Microsoft Türkiye garantili diyor hocam ona da bakın. Fortnite - Rocket League paketine.

Hocalarım Microsoft tr garantili ürün 7.700 pil aldım 8000 birde çakma kol etti 8300 onun yerine mesela 6200 İthalatçı Garantili birde 300tl çakma kol birde 300tl pil 6800e ithalatçı alsam sorun olurmu ki yoksa Microsoft tr mi almalıyım her türlü

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Hocalarım Microsoft tr garantili ürün 7.700 pil aldım 8000 birde çakma kol etti 8300 onun yerine mesela 6200 İthalatçı Garantili birde 300tl çakma kol birde 300tl pil 6800e ithalatçı alsam sorun olurmu ki yoksa Microsoft tr mi almalıyım her türlü
İthalatçı kim o önemli.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İthalatçı kim o önemli.
Fly technology diye bir marka var hocam siteleri vs.de var birkaç kötü yorumu ve fazlasıyla iyi yorumu var eğer vaktiniz boşsa bakabilir misiniz güvenilir marka mı çünkü çok paramız yok belki 8300lüğü alamam şimdiden teşekkür ederim

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Oyun satışlarının bile orjinal olmadığını yazmışlar. Şu yorumu görünce ben olsam almam.

Ekran görüntüsü 2022-10-21 090933.jpg

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Fly technology diye bir marka var hocam siteleri vs.de var birkaç kötü yorumu ve fazlasıyla iyi yorumu var eğer vaktiniz boşsa bakabilir misiniz güvenilir marka mı çünkü çok paramız yok belki 8300lüğü alamam şimdiden teşekkür ederim
Oyun satışlarının bile orjinal olmadığını yazmışlar. Şu yorumu görünce ben olsam almam.

Ekli dosyayı görüntüle 9762
Böyle yorumlar varsa, ben de cesaret etmezdim açıkçası.

Gün içinde bakacağım yine de.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

oomer20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
@mutlu @White Ravens hocam tr garantiliymiş bir sorun çıkmaz dimi gümrük falan 11.11 de almayı düşünüyorum indirimlerle
amazondan yurtdışındanda alsan gümrük vergisini sipariş verirken ödüyorsun daha önce alışveriş yaptığımda 150 tl de gümrük vergisi çıkmıştı ama sipariş verirken ödeme yaptım kapıda herhangi bi gümrük vergisi ödemesi yapmazsın ama bunu sadece amazon için biliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri