Fırsat Amazon Gigabyte B550M Aorus Anakart

0xgurbuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
arkadaşlar linki kontrol eder misiniz? Fiyat oldukça güzel geldi bana. sizce doğru ürün gelir mi ? Amazondan anakart alınır mı ?
Eğer alınırsa bu anakartla r7 5700x işlemciyle bir problem yaşar mıyım ?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
arkadaşlar linki kontrol eder misiniz? Fiyat oldukça güzel geldi bana. sizce doğru ürün gelir mi ? Amazondan anakart alınır mı ?
Eğer alınırsa bu anakartla r7 5700x işlemciyle bir problem yaşar mıyım ?
Bunun yerine attığım daha iyi olur 5700X ile 2 kişiye bu attığım anakartı kullandık sıkıntı olmadı serin çalışıyor.

KS

0xgurbuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bunun yerine attığım daha iyi olur 5700X ile 2 kişiye bu attığım anakartı kullandık sıkıntı olmadı serin çalışıyor.
Lütfen bilgin varsa sorum hakkında cevap yazabilir misin ? Daha uygun fiyatta ve en çok satılan kategorisinde 1. sırada olduğu için böyle bir konu açtım

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Lütfen bilgin varsa sorum hakkında cevap yazabilir misin ? Daha uygun fiyatta ve en çok satılan kategorisinde 1. sırada olduğu için böyle bir konu açtım
Attığınız anakart alınabilir fakat Yurt Dışından gelecek garantiye göndermek istediğiniz zaman 1 ay sürer gelip gitmesi. Windows 11 kullanırsanız ve Valorant , Fifa gibi oyunlar oynayacaksanız Secure Boot açmak gerekiyor. Fakat Gigabyte anakartlarda Secure Boot açınca Anakart Soft Brick moduna giriyor ve ekran gelmiyor. Çözümü Bios yazmak bunun için garantiye göndermeniz gerek yada Bir bilgisayarcıya yaptıra bilirsiniz 200-300 TL bir ücret karşılığında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri