Fırsat Amazon indirimleri

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
foto attılar ama onu mu gönderirler bilmiyorum. n11de hepsiburadada felan satış yapıyolar bi ara 7920 lira pny 3060 satıyolardı. kaçırdım onu :D tamda istediğim gibiydi ya. söylediklerine göre 4 aylıkmış
Ben şu yüzden güvenemiyorum.
300~500 TL'lik bir ürün olsa, bozulsa bile bir şekilde telafi edilir.
Ama 6000-7000 TL verdiğin ürün bozulursa, telafi etmesi imkansıza yakın.

Kendimden biliyorum.
Mesela bende bir ekran kartı var. Şu an satsam alan kişi 3 gün sorunsuz kullanır, eminim.
Ama 4. günden sonra ekran kartı sorun yaratır. Çünkü kart daha önceden tamir görmüş bir kart.
Eski sistemde kullandığımda da bazen görüntü gidiyordu, reset atmak falan gerekiyordu.
Şimdi satsam satarım, alan kişi sorun yaşayana kadar da iade hakkı biter, sorun yaşamam. Ama satmıyorum.

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
KULAKLIK LINK

5tSFYqubJX.png

Tearz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Daha önce hiç ASROCK markasıyla karşılaşmadım önereceğiniz bir marka mıdır?
Daha önce duymamış olabilirsiniz ama kalitesiz bir ürün değil. Kendim kullanıyorum. Ancak MSI veya Asus gibi markalar varken tercih edilmez.

venceremos01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
kanka şöyle diyim maks 8 k bütcem var 3060 bekliyordum ben. bide bişey sorcam. dfs bilgisayarda pny 3060 pc içindeki 3060'ı 6 k'ya vercek ne diyorsunuz ?
8k ya 2022 faturalı mining çıkması 3070ti yada 3080 bulunabilir. Test edip alınabilir tabi bu bence.

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bı laf vardır ucuz etin yahnisi yenmez diye. Bende geçen birine 9k ya 3060 ti buldum, Akakçe de meğerse PC den sökme kartmış iyiki yorumları okumuş, bana bu listede olan klavye lazım, ss marka alicam ama pek bı indirim göremedim. İşlemci ve PSU da lazım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri