Amazon Kargo Süresi Hakkında

LaSTKRaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Amazon.com.tr den SSD alacağım acaba kargo süresi hakkında bilgi alabilirmiyim satıcı amazon.com.tr yurtdışından mı yoksa yurtiçinde mi geliyor ve ne kadar sürede geliyor

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Alacağınız ürünün sayfasında yazıyor. Mesela Prime ile Amazon'un sattığı ürünü alırsanız yanında direk şu gün kargoda yada kapıda gibi bilgi yer alıyor.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Ben istanbul için bahsedeceğim. Genelde bir gün sonrası kargom "KolayGelsin" firması ile teslim ediliyor.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
620
Amazon.com.tr den SSD alacağım acaba kargo süresi hakkında bilgi alabilirmiyim satıcı amazon.com.tr yurtdışından mı yoksa yurtiçinde mi geliyor ve ne kadar sürede geliyor
Ssd olarak amazonda geçen 240gb kingston ssd vardı, yurtdısından ay sonu teslimat tarihliydi, vergisiyle 380 tlye geliyordu, belki işinize yarar.

Shenzia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben cumartesi yani 10 eylülde hyperx cloud2 kulaklığını sipariş verdim bana teslimat 20 eylül diyordu ancak bugün elimd ulaştı

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Stok durumlarına göre ileri tarihli teslimat yazan ürünlerde erken ulaştırılabilir. Yurtdışı ürünlerinde sayfada belirtiyor ve vergi + ekstra ücretleri gösteriyor oradan kontrol edebilirsiniz. Türkiye için stoklarda varsa kargoya teslimi 2 gün içinde sağlanır genellikle. Samsung SSD konusunda çok köklü ve sağlam bir markadır. Sadece F/P değeri düşük olduğu için çok önermeyebiliyoruz o kadar. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz iş görür.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Agt ile gelirse ptt kargoya rahmet okutur ama kolaygelsin ile gelirse yemede yanında yat.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri