Amazon Prime

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
amazonda prime fırsatları derken kastedilen şey amazon prime video almakmı çünkü çok güzel indirimler veriyor hemde güzel diziler var bu prime videoyu alınca geliyorsa alıcam cevap verirseniz sevinirim

yewoup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
prime her şey dahil zaten prime video, gaming ve alışveriş falan

Tearz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
amazonda prime fırsatları derken kastedilen şey amazon prime video almakmı çünkü çok güzel indirimler veriyor hemde güzel diziler var bu prime videoyu alınca geliyorsa alıcam cevap verirseniz sevinirim
Amazon Prime aldığınızda Twitchte ücretsiz abonelik yapabilirsin. Prime video gelir. Ayrıca indirimlerden faydalanırsın. Fiyatı 39 TL ama Sipay %60 , Uptionda 30 TL geri veriyor olması lazım. Ben Sipay kullanıyorum öneririm.

KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
Amazon Prime aldığınızda Twitchte ücretsiz abonelik yapabilirsin. Prime video gelir. Ayrıca indirimlerden faydalanırsın. Fiyatı 39 TL ama Sipay %60 , Uptionda 30 TL geri veriyor olması lazım. Ben Sipay kullanıyorum öneririm.
sipay nedir tam olarak anlayamadım

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
Papara tarzi birsey. Uption bence daha iyi sipaydan.

Birde amazon prime her hafta oyun ve dlc de veriyor. Uyelik almisken onuda degerlendir. Genelde kotu oyunlar ama arada guzel oyunlarda veriyor gaming prime. Zaten ilk ay ya ucretsizdi ya da 1 liraydi.
prime alınca gaming felan da geliyormu hepsi video indirimler ve gaming 3üde geliyor değilmi

KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
LOL PRİME GAPSÜLÜ GELSE keske

6.jpg

Tearz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Papara tarzi birsey. Uption bence daha iyi sipaydan.

Birde amazon prime her hafta oyun ve dlc de veriyor. Uyelik almisken onuda degerlendir. Genelde kotu oyunlar ama arada guzel oyunlarda veriyor gaming prime. Zaten ilk ay ya ucretsizdi ya da 1 liraydi.
Bana göre Sipay büyüktür Uption. Uption sadece Amazon iadesi veriyor. Sipay Youtube vs. daha yüksek iadeler. Bu yüzden Sipay daha mantıklı geliyor.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
değilmi emojiden dolayı anlayamadım ironimi yapıyorsunuz

yani saydığımın 3üde içinde artıdan arada kupon veriyor ben böyle anladım ozaman çok iyi yakın tarihte alıcam
Yok hocam ironi degil. Sasirtici derecede hepsini kapsiyor ve ucuz ondan oyle dedim.

Bana göre Sipay büyüktür Uption. Uption sadece Amazon iadesi veriyor. Sipay Youtube vs. daha yüksek iadeler. Bu yüzden Sipay daha mantıklı geliyor.
Dogrudur bende bu posttan sonra indirdim uption. Sipay baktim sorun yasayanlar cok vardi ondan uption tercih ettim. Nays ve popypara cashbackleride guzel youtube netflix icin falan

Lunis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yok hocam ironi degil. Sasirtici derecede hepsini kapsiyor ve ucuz ondan oyle dedim.

Dogrudur bende bu posttan sonra indirdim uption. Sipay baktim sorun yasayanlar cok vardi ondan uption tercih ettim. Nays ve popypara cashbackleride guzel youtube netflix icin falan
sipay uption falan ne aga ininal papara tarzı birşey mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri