Amazon Siparişlerim Çok Gecikiyor

YnseC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Arkadaşlar 6 Eylül'de ve 9 Eylül'de verdiğim siparişlerim hala gelmedi. AGT kuryesini aradım dün, abi işi bıraktım dedi bir de bana dert yandı milletten küfür yediği için vs. Dedim ben gidip kendim alayım çok gecikti, abi depoda da kimse yok dedi. Herkes işi bıraktı, patronun da cenazesi var falan dedi. Bu nasıl bir şans arkadaş? Bu kadar gecikme normal mi, başına gelen var mı? İade etmek istemiyorum indirimli aldığım şeyler vardı. Amazon'la her gün konuşuyorum bana her gün aynı hikayeyi anlatıyorlar. Hızlandırma talebi ilettik vs vs.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Bu ara bazı ürünlerde, muhtemelen yerel depolarında olmayanlarda gecikme oluyor ertesi gün teslim diyen ürünler bile 2-3 günde gelmeye başladı genel bi sıkıntı var sanırım

KS

YnseC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Bu ara bazı ürünlerde, muhtemelen yerel depolarında olmayanlarda gecikme oluyor ertesi gün teslim diyen ürünler bile 2-3 günde gelmeye başladı genel bi sıkıntı var sanırım
Onu da geçtim, bir de müşteri hizmetleri Amazon'dan beklenmeyecek kadar vasat. Amazon'un Türkiye operasyonunda sorun var galiba.

• Beğen
Reactions: MAO

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Onu da geçtim, bir de müşteri hizmetleri Amazon'dan beklenmeyecek kadar vasat. Amazon'un Türkiye operasyonunda sorun var galiba.
Benim ekran kartım 1 aya yakın gelmedi satıcı iade için de cevap vermedi parayı Amazon ödedi.Tabi geç kalmasının sebebi Amazon değil satıcı.

KS

YnseC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Benim ekran kartım 1 aya yakın gelmedi satıcı iade için de cevap vermedi parayı Amazon ödedi.Tabi geç kalmasının sebebi Amazon değil satıcı.
20 liralık flash bellek için ücretimi iade ettiler, sonraki gün flash geldi parasını alın dedim almadılar tuhaf hissettim. Şimdi aldığım sıvı yağ falan. 8 günü geçti, evde yağ yok. Parasını iade edin dedim tamam iade edelim dediler, sonra ürün gelirse ne yapayım dedim kapıdan geri çevirin diyor bu sefer.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri