Amazon

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Salı günü aldığım monitör hala gelmediği için bugün aradım ve kargomun iade edildiğini öğrendim bana para iadesi yapıldıktan sonra ben monitörü tekrar satın alacakmışım ve aradaki fiyat farkını ödeyeceklermiş gerçekten güvendiğim Amazon’dan bunu beklemezdim zaten bir haftadır uğraştırıyorlar vatan bile perşembe akşam aldığım bilgisayarı bu sabah tarafıma teslim etti ama Amazon’dan hâlâ tık yok

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
Amazon aynı gün kargo diye saçma bir firma ile çalışmaya başladığından bu yana kalitesi düştü. Adamlar aynı gün getirmemeye başladı. Bunu iki defa şikayet ettim tık yok.

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Reis aksaklıktan dolayı kargo iade edilmiş amazonda sana tekrar sipariş edin fiyat farkını ödicez demiş daha ne istiyorsun ?

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
reis zaman kaybediyorum? bir günde kargo dediler 5 gün oldu şimdi iade dediler 4 gün önce deselerdi ben yine alırdım

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sorunu AGT kurye ile yaşadınız sanırım. Kuryeleri çok garip. Sanki kargoyu ben ona teslim edecekmişim gibi artist artist çok hareketi var

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Sorunu AGT kurye ile yaşadınız sanırım. Kuryeleri çok garip. Sanki kargoyu ben ona teslim edecekmişim gibi artist artist çok hareketi var
resim_2022-11-05_131243656.png

benim ssd de bunlarla geldi. aksam 7 10 arası geleceğiz diye msj attılar bakıyorum tık yok, ertesi aksam geldi ssd.
amazon hiç mi arastırmamıs bunlarla çalısmadan önce.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri