amd 22.Q2 sürümü

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar. Sürümlemi alakalı bilmiyorum fakat ekran kartı resimdeki hatayı veriyor siliyorum yüklüyorum bir sorun yok ve bir süre sonra aynı hatayı alıyorum.

RX550

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    15.1 KB · Görüntüleme: 8

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Yanlış sürüm indirmiş olabilirsiniz.
Öncelikle Ekran kartının driverını güvenli modda DDU ile silip,
Aşadaki link üzerinden wündows10 veya windows11 hangisini kullanıyorsanız onu seçerek
Adrenalin 22.5.1 Recommended (WHQL) sürümünü indirin.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Merhabalar. Sürümlemi alakalı bilmiyorum fakavvvhttps://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601#faq-t ekran kartı resimdeki hatayı veriyor siliyorum yüklüyorum bir sorun yok ve bir süre sonra aynı hatayı alıyorum.

RX550
Pro sürücü genelede yazıılım ve grafik tabanlı çalışma yapanlar için eğer sürekli bunun için kullanmıyorsanız oyun odaklı kullanıyorsanız arkadaşın sunduğu linkten windows sürümü ve mimarisini seçin oradan Recommended (WHQL) olanı indirin Optional yazanı indirmeyin o beta sürümü ama önce pro sürümü kaldırmak için amd ddu kullanın bu linkte açılacak sayfada AMD Cleanup Utility for windows mavi linki tiklayıp indirin kurun driverleri silecek sonradn WHQL olanı kurun temiz olsun

Click to download the standalone utility. Go to the save location (Downloads folder, as example) and double-click amdcleanuputility.exe to run.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri