Fırsat AMD 5000 serisi işlemcilerde Uncharted PC sürümü hediye!

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Amd nin 5000 serisi işlemcilerinden satın alırsanız Uncharted Pc sürümü hediye olarak geliyor
Kampanyaya dahil satış noktalarında geçerli işlemciyi satın alırken yanında hediye oyunu her mağaza vermiyor

Son düzenleme:

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Sadece yeni alanlara mı geliyor? Daha önce almış olanlar herhalde yararlanamıyordur. Link var mı? Şart namesini yazmışlardır muhtemelen.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Sadece yeni alanlara mı geliyor? Daha önce almış olanlar herhalde yararlanamıyordur. Link var mı? Şart namesini yazmışlardır muhtemelen.
sanırım sadece yeni alanlara geliyor hocam
link olarak instagram postu var bende oradan gördüm konuya fotoğrafı ekleyemediğim için linki atıyorum:

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Kampanyaya dahil satış noktaları diye belirtmiş. Belli ki işlemciyi satın alırken yanında hediye diye belirten mağazalarda geçerli. Her yerde de geçerli değil. Kafalarda soru işareti kalmasın diye sordum.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Kampanyaya dahil satış noktaları diye belirtmiş. Belli ki işlemciyi satın alırken yanında hediye diye belirten mağazalarda geçerli. Her yerde de geçerli değil. Kafalarda soru işareti kalmasın diye sordum.
orayı görmemiştim hocam konuya ekliyorum, söylediğiniz için sağolun

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben kampanyadan önce almıştım incehesap bana gönderdi ama kampanya stoğu tükenmiş

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri