Öneri AMD 5600 Kule Tipi Soğutucu Önerisi

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
sadece renk hocam eğer kasanız beyaz ise yani beyaz ağırlıklı ise beyaz seçin siyah ise siyah seçin
Anakartım bu Gigabyte B550M DS3H 4733mhz(OC) RGB M.2 AM4
ARGB veya RGB olarak ikisinide destekliyor mu?

eldreyz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar, yeni bir sistem aldım, kasamın linkini ve aklımdaki soğutucuları sizlerle paylaşmak istiyorum öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

KASA: https://www.sinerji.gen.tr/powerboo...pered-glass-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-33496
Aynı işlemciyi kullanıyorum 2 gün önce ıd cooling se 214xt kullanmaya başladım. stress testlerde oyunlarda 60 derece bile görmedim. Fiyatıda güzel tavsiye ederim.

Kasamın içi siyah kasada siyah ama kararsız kaldım siyah mı alsam beyaz mı :) RGB mi ARGB mi :)
Benim kasamın içide siyahtı beyaz ARGB aldım gayette güzel duruyor bence.

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Aynı işlemciyi kullanıyorum 2 gün önce ıd cooling se 214xt kullanmaya başladım. stress testlerde oyunlarda 60 derece bile görmedim. Fiyatıda güzel tavsiye ederim.

Benim kasamın içide siyahtı beyaz ARGB aldım gayette güzel duruyor bence.
Fotoğraf paylaşır mısın?

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Ben x129 u Alicam 5600x var en fazla 67 dereceyi gördüğünü gördüm testlerden

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Ben x129 u Alicam 5600x var en fazla 67 dereceyi gördüğünü gördüm testlerden
Aklını karıştırmak istemem ama, çok yerden araştırdım ve konu açtım, ID-COOLING SE-214-XT ve 224 modeli için herkes çok iyi yorumlar yapmış ve malzeme kalitesi olarakta çok iyi diyorlar.

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Aklını karıştırmak istemem ama, çok yerden araştırdım ve konu açtım, ID-COOLING SE-214-XT ve 224 modeli için herkes çok iyi yorumlar yapmış ve malzeme kalitesi olarakta çok iyi diyorlar.
Knka anakart a520m plus gt301 kasa 5600x buna uyumlumudur ve kasaya sığar mı (SE-214-XT)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri