AMD 5600X Için Soğutucu Önerisi

dalkiran7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Arkadaşlar,

1 hafta önce sıfır kasa aldım işlemcisi amd 5600x . Kasa da her şey sıfır minecraft cs go ets gibi oyunlarda bile 84-85 dereceye çıkıyor. 1-2k fiyat bandında önerebileceğiniz soğutucular nelerdir? Bide bu fiyataki soğutucuların almaya değer performansı olur mu? Biraz cahilim bu konularda.

Kasa: DEEPCOOL CC560
Ekran kartı: RTX 3070Tİ

İnternetten araştırdığım kadarıyla

Deepcool AK400​

ve

ID-Cooling SE-224-XT​

soğutucularını önerenler olmuş.
Yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

IsoOguz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar 1 hafta önce sıfır kasa aldım işlemcisi amd 5600x . Kasa da her şey sıfır minecraft cs go ets gibi oyunlarda bile 84-85 dereceye çıkıyor. 1-2k fiyat bandında önerebileceğiniz soğutucular nelerdir? Bide bu fiyataki soğutucuların almaya değer performansı olur mu? Biraz cahilim bu konularda.

Deepcool AK400​

ve

ID-Cooling SE-224-XT​

ID-Cooling SE-225-XT kullandım performansı çok güzeldi. SE-224-XT de ona yakın diye biliyorum. Benim sana tavsiyem ID-Cooling

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129

ID-Cooling SE-224-XT yeterli olur​

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam iyi günler. Ben sistemin yanında indirimle aşağıdaki soğutucuyu aldım performansından memnunum bu fiyatı hak edermi bilmiyorum ama %50 nin altında fan hızı ile 60 derece üstü göstermiyor.

KS

dalkiran7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam iyi günler. Ben sistemin yanında indirimle aşağıdaki soğutucuyu aldım performansından memnunum bu fiyatı hak edermi bilmiyorum ama %50 nin altında fan hızı ile 60 derece üstü göstermiyor.

Hocam sizinde işlemciniz 5600x mi ? yani bu da uyumlu olur gibi benim sisteme. bide 5600x Amd Am kaç
oluyo ya onu tam bulamadım 4 mü oluyor

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selam Arkadaşlar,

1 hafta önce sıfır kasa aldım işlemcisi amd 5600x . Kasa da her şey sıfır minecraft cs go ets gibi oyunlarda bile 84-85 dereceye çıkıyor. 1-2k fiyat bandında önerebileceğiniz soğutucular nelerdir? Bide bu fiyataki soğutucuların almaya değer performansı olur mu? Biraz cahilim bu konularda.

Deepcool AK400​

ve

ID-Cooling SE-224-XT​

Kasanı belirtirmisin onun boyutlarına uygun bir şey bakalım :)

Hocam sizinde işlemciniz 5600x mi ? yani bu da uyumlu olur gibi benim sisteme. bide 5600x Amd Am kaç
oluyo ya onu tam bulamadım 4 mü oluyor
AM4 işlemci.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri