AMD A6 İşlemcili Laptop'um FIFA Açar mı?

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle kötü bir laptopum var ama istediğim bir şey var oda fifa oynamak zaten Çoğu fifa serileri aynı bir tek grafik farkı yok. Kasmadan oynayabileceğim FIFA'yı istiyorum 15 olur 16 olur 14 olur laptopa hangisi uygunsa söyler misiniz?

Özellikler;

• İşlemci: Amd a6-9225 radeon r4 2600mhz 2 çekirdek
• Toplam ram: 3.39

Başka özellik sorusu olan varsa yazarsa söylerim şimdiden teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Biraz zor. Şuanda FİFA 15 falan satılmadığı için büyük ihtimalle crack yükleyeceksiniz destek yok ama kuzenim indirmişti düzgün oynanıyor tek sorunu tuşlar atamalar düzgün çalışmıyor , kol falan bağlanmıyor. Açsa bile kasar gibime geliyor.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Biraz zor. Şuanda FİFA 15 falan satılmadığı için büyük ihtimalle crack yükleyeceksiniz destek yok ama kuzenim indirmişti düzgün oynanıyor tek sorunu tuşlar atamalar düzgün çalışmıyor , kol falan bağlanmıyor. Açsa bile kasar gibime geliyor.
Fifa 15te hem klavye hem kol oynanmıyor mı yani 2 kişi oynayamıyozmu?

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Yok hocam biz denedik. Kol farkı var ama Xbox kolu varsa oynanır büyük ihtimalle. Ben PS 3 kolu ile denedim Xbox olmadığından düzgün çalışmadım ve klavye tuşları değişikti.
Ya hocam ana menüde oyun gayet rahat ama maçta çok kasıyor acaba bir ayarı mı var birde kol alacağız ona göre kol çalışıyorsa xbox kolu mu alalım

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ya hocam ana menüde oyun gayet rahat ama maçta çok kasıyor acaba bir ayarı mı var birde kol alacağız ona göre kol çalışıyorsa xbox kolu mu alalım
PS3 kolunu denedim çalışmadı. Tahminim Xbox destekli olduğundan onu çalıştıracaktır ama kesin bir şey demek istemiyorum. Oyun hem eski hem crack hem de sistemden dolayı kasıyordur. Normalde bir oyunu sistem kaldırsa bile crack olunca kasabiliyor. Fifa online 4 de güzel oyun fena değil onu da oynayabilirsiniz.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
PS3 kolunu denedim çalışmadı. Tahminim Xbox destekli olduğundan onu çalıştıracaktır ama kesin bir şey demek istemiyorum. Oyun hem eski hem crack hem de sistemden dolayı kasıyordur. Normalde bir oyunu sistem kaldırsa bile crack olunca kasabiliyor. Fifa online 4 de güzel oyun fena değil onu da oynayabilirsiniz.
Hocam ben kariyer yapmak istiyorum ya

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hocam ben kariyer yapmak istiyorum ya
Kariyer yapılır aslında eğlenceli ama siz oynarsanız sorun ama Sim maçı mı deniyor takım kendisi oynayınca da eğlenceli oluyor. Kuzenimden biliyorum her maç biri kart yemek zorunda sakatlanmak zorunda gibi bir şey her maç oluyor.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Kariyer yapılır aslında eğlenceli ama siz oynarsanız sorun ama Sim maçı mı deniyor takım kendisi oynayınca da eğlenceli oluyor. Kuzenimden biliyorum her maç biri kart yemek zorunda sakatlanmak zorunda gibi bir şey her maç oluyor.
Hocam ben oynamak istiyorum sim benlik değil ya neys napalım kısmet değilmiş oynamak hayırlısı buymuş

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Aslında o da eğlenceli. Oyuncu alma satma milli takım yönetiyorsun maçını takip ediyorsun kupalar başarılar falan kazanırsın eğlenceli yani.
Steamde satılıyor mu hocam satılıyorsa alam korsana destek vermeyelim eski fifa satılsa direk verirdim parasını olmadığı için mecburi crack indiriyoruz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri