Çözüldü Amd radeon 6700 xt sistemde ekrana görüntü gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bahadır Çelebi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni bilgisayar aldım ve ekran kartı haliyle takılı değil ben taktım güç kablosunu da taktım ekran kartının ışıkları yanıyor ama monitörde görüntü yok hdmı kablosu ile bağladım yinede mavi ekran sinyal yok farklı bir bağlantı yapmam gerekir mi

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,765
Ramleri yeniden taktım ve değiştirdim pek sistemden anlamıyorum ama hdmı dan başka kablo takılıyor mu hazır sistem kurulu geldi ekran kartı takılı değildi
Ekran kartına güç kablosunu bağladıysanız ve slota oturduğundan eminseniz sistemin açılması gerekir. Başka bir kablo ile denemeniz mümkün mü?

KS

Bahadır Çelebi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartına güç kablosunu bağladıysanız ve slota oturduğundan eminseniz sistemin açılması gerekir. Başka bir kablo ile denemeniz mümkün mü?
Kabloyu az önce aldım ama monitörün hdmı kısmı bozuk olabilir mi? Bunu televizyona bağlayıp nasıl deneyebilirim?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Bazen dalgınlıkla görüntü çıkışı ekran kartı yerine anakarta yakılınca gelmiyor. Monitöre takılı olan kısmını televizyona takın. Televizyondan da HDMI çıkışı olan völümü seçin kumandayla

KS

Bahadır Çelebi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bazen dalgınlıkla görüntü çıkışı ekran kartı yerine anakarta yakılınca gelmiyor. Monitöre takılı olan kısmını televizyona takın. Televizyondan da HDMI çıkışı olan völümü seçin kumandayla
Evet aynen o şekilde yaptım tv ye de sinyal gelmiyor ana kart ile ekran kartı arasına başka Bi kablo takılıyor mu

16683357917638496367632309505155.jpg

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Fotoğraf bende parlıyor ama yanlış görmediysem tüm pinler takılmamış. Işın olduğu yerdekileride takmanız lazım

KS

Bahadır Çelebi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,765
2 pin boşta kalıyor slot şu şekilde 6 lı ve 8 li ama pinler 8 8 bende 8in Bi tanesi herhalde başka ekran kartı takılırsa ona takılıyor diye takmadım

Yaaa sen adamsın ben diğeri Kabloyu fazla güç gelir diye takmıyorum yattığın yer altın olsun kral
Estağfurullah, hayırlı olsun diyorum o zaman güle güle kullan, sorun çözüldüğü için konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri