AMD Radeon'un Verdiği Oyunları Nasıl Alacağız?

zxead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Merhabalar,

AMD Ekran Kartı aldım 3 tane oyun veriyordu nasıl alacağım bulamadım ne yapmam lazım?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Böyle bir açıklama gördüm technopat sitesinde paylaşılmış yani nereden satın aldıysanız kodu oradan almanız gerekiyor ama eğer kod bittiyse kampanya da bitmiş oluyor. Son gün 13 Ağustos yazıyordu.

Kupon Kodu almak için, Katılımcının Kampanya Süresi içinde Katılımcı Perakendeciden bir Geçerli AMD Ürünü satın alması gerekir. Katılımcılar, bir Geçerli AMD Ürünü satın almadan önce, Kupon Kodunu temin etme konusunda bilgi almak için Katılımcı Perakendeciye başvurmalıdır. Yalnızca örnek olarak; Katılımcı Perakendeci bir Geçerli AMD Ürünü satın alan Katılımcının Kuponunu kasiyerden talep etmesini isteyebilir, Katılımcı Perakendeci Geçerli AMD Ürününün kutusuna Kupon Kodunu içeren bir belge koyabilir, Katılımcının çevrimiçi satın alma işlemi onaylandıktan sonra Katılımcının verdiği e-posta adresine Kupon Kodunu gönderebilir veya Katılımcıdan Geçerli AMD Ürününü Kampanya Süresinde bir Katılımcı Perakendeciden satın aldığını doğrulamak için satın alma sonrasında bir çevrimiçi form doldurmasını isteyebilir. Kupon Kodu, Katılımcıya fiziksel bir kupon belgesi veya elektronik olarak verilebilir.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,001
AMD Rewards üzerinden kodları etkinleştiriyorsunuz. Kupon kodunu buraya girip etkinleştirdikten sonra, hangi platformda geçerliyse oyun o içeriği alıp Steam, Uplay, Epic Games gibi platformlarda etkin hale geliyor.

1656663901322.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri