AMD RX 6600 Güncelleme Sorunu

Edward Johnson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Dostlar,

AMD Software programı üzerinden sürücü ve yazılım bölümünden güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel yazılımı bulmuyor oysa ki internet sitesinde yeni sürüm çıkmış neden kaynaklı olabilir ? Daha detaylı anlamanız için görsel paylaşıyorum

Bu resim program üzerinden kontrol etmeme rağmen yazılımın güncel olduğunu söylüyor

IMG_20220802_145324.jpg

Bu resimde internet sitesine bakıyorum ve yeni bir sürüm çıktığı görülüyor

IMG_20220802_150129.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhaba, AMD Software programı üzerinden sürücü ve yazılım bölümünden güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel yazılımı bulmuyor oysa ki internet sitesinde yeni sürüm çıkmış neden kaynaklı olabilir ? Daha detaylı anlamanız için görsel paylaşıyorum

Bu resim program üzerinden kontrol etmeme rağmen yazılımın güncel olduğunu söylüyor

Ekli dosyayı görüntüle 3736

Ekli dosyayı görüntüle 3737
Manuel denediniz mi hocam kurmayı, AMD için daha sağlıklı oluyor şeklinde görüşler var

KS

Edward Johnson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Sorun şurada benim program sadece önerilen sürücüleri kur ayarında bu yeni çıkan sürücü isteğe bağlı olduğu için görmüyor önerilen yazılım daha çıkmamış isteğe bağlı olanlar beta sürümünde gibi bir şey imiş
Aktif olarak sorun yaratmıyorsa betadan çıkmasını bekleyin isterseniz hocam, yok illa kurucam derseniz manuel çözüm olabilir sanırım

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Sorun şurada benim program sadece önerilen sürücüleri kur ayarında bu yeni çıkan sürücü isteğe bağlı olduğu için görmüyor önerilen yazılım daha çıkmamış isteğe bağlı olanlar beta sürümünde gibi bir şey imiş
Zaten doğru olanda bu. Ben sürücüyü kurmadığında direk DDU ile siliyordum sonra sitesinden radeon software ı tekrar indiriyordum. Sizin indirmeye çalıştığınız sürücü veya 22.6 lı bir sürücüyü indirmiştim ve ekran 20-30 saniyede bir siyah ekran veriyordu. Eski sürücüye dönerek hatayı çözdüm. Her yeni sürücüyü kurmak zaten akıllıca değil. Hata alma şansınız çok fazla.

KS

Edward Johnson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu isteğe bağlı sürücüyü yüklesem bir problemle karşılaşır mıyım çünkü daha test aşamasında ve AMD tarafından önerilmiyor şuan

KS

Edward Johnson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Zaten doğru olanda bu. Ben sürücüyü kurmadığında direk DDU ile siliyordum sonra sitesinden radeon software ı tekrar indiriyordum. Sizin indirmeye çalıştığınız sürücü veya 22.6 lı bir sürücüyü indirmiştim ve ekran 20-30 saniyede bir siyah ekran veriyordu. Eski sürücüye dönerek hatayı çözdüm. Her yeni sürücüyü kurmak zaten akıllıca değil. Hata alma şansınız çok fazla.
Evet büyük ihtimalle bekleyeceğim

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bu isteğe bağlı sürücüyü yüklesem bir problemle karşılaşır mıyım çünkü daha test aşamasında ve AMD tarafından önerilmiyor şuan
Ben beklemenizi tavsiye ederim hocam nasıl olsa henüz betada bı duzenlensin bakalım, nasıl olsa bir sorun da yok anladığım kadarıyla

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Tamamen onaylanmamış hiçbir sürücüyü kurmanızı tavsiye etmem neredeyse hepsi sıkıntı yaşatır.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Merhaba Dostlar,

AMD Software programı üzerinden sürücü ve yazılım bölümünden güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel yazılımı bulmuyor oysa ki internet sitesinde yeni sürüm çıkmış neden kaynaklı olabilir ? Daha detaylı anlamanız için görsel paylaşıyorum

Sanırım Sıkıntının nedenini buldum. Bir sıkıntıdan değil ayardan kaynaklı.

Büyük ihtimal ile sadece önerilen kısmında kalmış, önerilen+isteğe bağlı yaparsan çözüleceğini düşünüyorum.

Kontrol ettikten sonra yeniden yazarsın burasının nasıl olduğunu.

1659446414809.png

Sana şu şekilde gösterebilirim;

1659447215037.png
1659447237955.png

Son düzenleme:

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Merhaba Dostlar,

Ayrıyetten son sürüm yerine önerilen sürümü kullanmak daha mantıklı olacaktır. önerilen sürümler ekran kartınız için tam verimli çalışan sürümü gösteriyor, isteğe bağlı ise yeni çıkmış sürüm herhangi bir sıkıntı yaşama ihtimaliniz'in daha yüksek olduğu bir sürüm.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Opsiyonel dediği , daha windows testleri tamamlanmamış olan sürücü. Yani onu indirdiğiniz taktirde oluşabilecek tüm hataları kabullenmiş oluyorsunuz. Her zaman WHQL sürümler indirilmelidir. Keyifli forumlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri