Fırsat Amd Ryzen 5 5600 2.763,55 TL + Amd Ryzen 5 5600x 3.381,05 TL

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518

Böyle görünce acaba daha da düşer mi diyor insan

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

İnanamıyorum ben 2800 TL'ye R5 5500 almıştım :(

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

İnşallah hocam. Gpu fiyatlarıda düşüyor sanki.

KS

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
İnanamıyorum ben 2800 TL'ye R5 5500 almıştım :(
Ülke ne kadar kötü durumda olsa bile bindirimler yese bile kasım ayı ilk haftasından sonra bir şeyler olabilir diye düşünüyordum risk olarak bekledim 5600 düşünüyordum 5600x bu akşamdan sonra 11.11 ve kasım ayı boyunca daha indirim görür mü diye beklesem mi diye düşünüyorum. Sana daha önce 5500 için yazmıştım sanırım sağlık olsun yapacak bir şey yok, o işlemciyi bende bekledim çıktığında alırım diye özellikleri açıklanınca büyük hayal kırıklığı yaşamış almaktan vazgeçmiştim.

İnşallah hocam. Gpu fiyatlarıda düşüyor sanki.
Aslında bu gün itibariyle asıl indirimler başlayacak sanırım çoğu site bu akşam diye başladı umarım bindirim yapmaz az sayıda ürünler koymazlar fiyatlar düşer 11.11 de dahil kasım umarım herkes için güzel geçer.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hocam fiyatı iyi gelir bence almışken az farkla 5600x alıp geçin.

KS

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Elmacık adlı satıcının işlemcilerinin tamamı ithalatçı garantili. Penta garantili değil.
İşlemci kolay kolay bozulan ya da bozuk çıkan bir donanım değil ülkede çoğu ürün ithalatçı garantili o yüzden fiyatları biraz daha iyi oluyor . Yani distribütör de olsa insanlar garanti de serviste büyük sıkıntı yaşıyor penta bir şirket o kadar önemsenecek bir şey değil ülkede onun gibi şirketler çok siz işinize yarayanı ucuz aldıysanız gerisi önemli değil. Elmacık bu sene iyi gösterdi çoğu üründe kendini umarım bu ay daha da indirim görürüz.

Hocam fiyatı iyi gelir bence almışken az farkla 5600x alıp geçin.
Bakalım hep 100 200 hesabı yapıyoruz tam indirim bulduk diyoruz sonra bir 200 inmişken ona yine bir 200 ekleyip bir üstümü alsak diye ikilem yaşıyoruz :)

KS

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Vatanbilgisayar dan bir hamle geldi çökün :)

Beyler 2.607 TL ydi 40 TL de kupon vardı 2567 TL ye aldım geçen ay olsa naysla indirim vardı trendyol da ama şimdi göremedim kutusunda tutarım daha çok indirim varsa iade ederim 14 gün içinde .

Güncelleme İşlemciyi açıp taktım kullanıyorum daha fazla indirim muhabbetiyle uğraşmayacağım pişman olan biri de değilim değişkenlik gösteren durumlarda olası sonuçlar bunlar çünkü ama gel gör ki iyi fiyata geldi Vatan bilgisayar Amd anlaşmalı iş ortağı olduğu için satış fiyatı 499 TL olan UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection oyununun kodunu vatandan aldım steam koduna çevirdim bana işlemci 2.068 TL ye gelmiş oldu :) Oyunda konsol oyunuydu pc ye koleksiyon olarak geldi iki oyun tek pakette mükemmel oldu.
Amd 5000 serisi işlemci alırken oyunu almak istiyorsanız belli iş ortaklarından alın kodunuzu talep edin .

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri