Fırsat AMD Ryzen 7 5800X3D 9.237 TL ! 499 TL Değerinde Uncharted: Legacy of Thieves Collection Hediyeli

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
1 Aydır takip ediyorum ve 1 aydır bu fiyata ilk kez düşüyor ve aynı zamanda AMD yanında Uncharted Legacy of Thieves Collection hediye ediyor değeri 499 TL buda işlemciden düştüğünüzde 8738 TL yapar ben aldım. Almayı düşünen varsa kaçırmasın çok iyi fiyat.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,958
AM4 soketindeki en hızlı tek çekirdek performansına sahip işlemcidir. Rakibi 12900K serisidir. Güzel fiyat ve 5800x3d güçlü ama aynı zamanda ısınan bir işlemcidir. Ürünü alacak arkadaşlara mutlaka iyi bir soğutucu da almasını öneririm.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
1 Aydır takip ediyorum ve 1 aydır bu fiyata ilk kez düşüyor ve aynı zamanda AMD yanında Uncharted Legacy of Thieves Collection hediye ediyor değeri 499 TL buda işlemciden düştüğünüzde 8738 TL yapar ben aldım. Almayı düşünen varsa kaçırmasın çok iyi fiyat.

AM4 bitmese iyi olucaktı fakat çok iyi işlemci sizin için H.O

KS

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
AM4 bitmese iyi olucaktı fakat çok iyi işlemci sizin için H.O
aynen ama genelde çok sık upgrade yapan biri olmadığımdan ve hala güncel bir işlemci ve çokta güçlü testlerde belli gene upgrade yapıcağım zaman gene yavaş yavaş değişirim büyük ihtimal 5 yıldan önce upgrade edebiliceğimi sanmıyorum :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri