Amerika da akk/akn kalktı beyler

Akk/akn kalkmalı mı

• Evet kalkmalı

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır Kalkmamalı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
E

expert

Guest
Merhaba değerli arkadaşlar Amerika da artık akk/akn ye yasak geldi ve internet ağ tarafsızlığını kabul eden yasa ile artk akk/a kn ye yasak geldi 
Türkiye de uygulanır mı uygulanamaz mı bilmiyorum şahsen uygulanmaz diye düşünüyorum

KS
E

expert

Guest
:)vallahi bizim milletimiz anca bir birini yer yav kimsede kalkıp bizim haklarımız var söke söke alırız protesto etmiyor diyecem  ama noktayı koymadan önce şunu biliyorum ki rantı seven ustekiler nasıl elektrik Kayıp kaçak bedelini kabul ettiler se menfaatleri için yine bir şey yapmazlar

KS
O

Oğuzhan

Guest
Keşke burdada böyle birşey olsa ama nerde imkansız gibi bişey

KS
E

expert

Guest
beyler bayramdan sonra protesto için buluşalım büyük destek gelir :)

merhaba sayın btk öncelikle ülkemizde ve dünyada olan haksız bir şekilde internet üzerinde sunulun AKK(Adil kullanım kotası) için ABD devletleri için artık yasaklandı ve bu anayasada geçerli oldu Avrupa Birliğine giriş sürecinde bu kanun için ülkemizde parasını ödediğimiz halde rezil olduğumuz internet kullanımı için bir çalışmanız olacak mıdır?

Çünkü artık isyan seviyesine geldik bir şey yapılmadığı takdirde haksız ve parasını ödediğimiz halde doğru düzgün kullanamadığımız internet sağlayıcıları bizi sömürmeye devam edecektir.

SAYGILARIMLA...

şikayet ettik cevaba gülmek için bekliyorum :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri