Amozan Japonya'dan Ekran Kartı Almak Güvenilir mi?

samolokkoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
İyi geceler, öncelikle TR şartlarında ekran kartı alabilmek için kredi çekmek gerekiyor :).  Amozan Japonya'dan ekran kartı almak istiyorum ama ilk defa yurt dışından sipariş vericem. Almak istediğim ekran kartı 2060, satın alma süreci nasıl oluyor? Bu konuda bazı endişelerim var. Kargo süreci nasıl ilerliyor, gümrükte sorun olur mu yada örnek veriyorum 2060 yerine başka birşey gelir mi? Sonuçta para bağlıyoruz ilk defa böyle bir şey yapıcam, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
Teşekkür ederim şimdiden

gamuza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cvp: Amozan jp ekran kartı almak güvenilir mi?

Satıcısı amazon jp olan her kartı alabilirsiniz problem yaşamazsınız, yalnız bu kartlar sadece 1 ay garantili oluyor diye biliyorum, onun dışında garantisi olmuyor, sadece evga kartların uluslararası garantisi olabilir, o konuyu da bilen birisi daha iyi yanıtlar, yazan fiyattan karta eklediğinizde size vergiyle birlikte toplam fiyatı verir. Atıyorum 46.000 yen yazıyorsa bunu 53.000 yen olarak sepette günceller + olarak banka sizden 100 ila 600 arasında bir kur çevirme komisyonu alır. Onun dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Genelde 4-5 gün içinde elinizde olmuş oluyor. Başka bir sorunuz olursa bilgim dahilinde yardımcı olabilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri