Öneri Anakart Önerisi

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Elimde Gigabyte B550 DS3H var ve ses kartı olsun, 2. M2 diskimin PCIe Gen.3x4 (2GB/s) desteklemesi olsun artık değişmek istiyorum, 3 Model arasında kaldım işlemcim AMD 5600
Sizce hangisini almalıyım ses kart modellerinide bırakıyorum.
Tuf- Gaming
Rog- Strix ROG SupremeFX S1220A
Gigabyte aorus elite v2 Realtek ALC1200
Ses kartı benim için önemli arkadaşlar oyunlar için, genelde oyun oynuyorum cihazımda.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,972
Elimde Gigabyte B550 DS3H var ve ses kartı olsun, 2. M2 diskimin PCIe Gen.3x4 (2GB/s) desteklemesi olsun artık değişmek istiyorum, 3 Model arasında kaldım işlemcim AMD 5600
Sizce hangisini almalıyım ses kart modellerinide bırakıyorum.
Tuf- Gaming
Rog- Strix ROG SupremeFX S1220A
Gigabyte aorus elite v2 Realtek ALC1200
Ses kartı benim için önemli arkadaşlar oyunlar için, genelde oyun oynuyorum cihazımda.
Rog olan en iyisi ses kartında

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Rog olan en iyisi ses kartında
Hocam öncelikle teşekkür ederim size şahsi olarak her konumda yardımcı olmaya çalışıyorsunuz bana. Bazı forumlarda Asus alınmaz, kronik, 500 600 lira fazla verilmez, Alc1200 ve 1220 arasında pek fark yok falan tarzında şeyler gördüm hatta Gigabyte karta daha iyi diyenler var genel olarak bakınca sizce aradaki farklar ve mantıklı olan hangisi.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Hocam öncelikle teşekkür ederim size şahsi olarak her konumda yardımcı olmaya çalışıyorsunuz bana. Bazı forumlarda Asus alınmaz, kronik, 500 600 lira fazla verilmez, Alc1200 ve 1220 arasında pek fark yok falan tarzında şeyler gördüm hatta Gigabyte karta daha iyi diyenler var genel olarak bakınca sizce aradaki farklar ve mantıklı olan hangisi.
kankam gpro superlight a bile kötü diyenler var takma

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,972
Forumları takma.

Logitech GPX’e bilmeden kötü diyende var üstte belirtildiği gibi, gpxe tapıp ninjutso lamzu tanımayanda var.

Yani hem marka takıntılısı var hemde sadece bir özelliğine bakan var

Pek takılma derim

Tabi alc1200’de fazlasıyla yeterli. Parayı verip vermemek sana kalmış

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Forumları takma.

Logitech GPX’e bilmeden kötü diyende var üstte belirtildiği gibi, gpxe tapıp ninjutso lamzu tanımayanda var.

Yani hem marka takıntılısı var hemde sadece bir özelliğine bakan var

Pek takılma derim

Tabi alc1200’de fazlasıyla yeterli. Parayı verip vermemek sana kalmış
Şuanda bunu buldum bu nasıl sizce? 4080 bundaki ses kartı.

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Kasa ATX anakart destekliyor , değişmek zorunda değilsiniz ama denildiği gibi içindeki güç kaynağı pek kaliteli değil.

sanmıyorum ama @Syqex ve @Sahuraka baksın bi.
bir de bu kasanın psu kötü hocam sistemi bu psuya emanet etmeyin
Arkadaşlar, PSU cihaz geldiği gün değişildi :) Bu forumdan @yunusx36 kardeşimin tavsiyesi ile
bu PSU ilk gün takıldı.
O zaman Asus modeli sipariş edeceğim, kaç Ohm destekliyor yada besliyor bu ses kartı bilen var mı hocam ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam Ohm bilgisine hangi siteden ulaştınız ?
Ses kartını arattığınızda kendi sitesinde de çıkıyor.

1685774696856.png

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri