Öneri Anakart Tavsiyesi

turkerkasta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i5-12400F
Ekran Kartı
4060 Ti
i5- 12400F veya 13400F işlemcili, 4060 veya 4060 Ti ekran kartlı bir sistem topluyorum bütçeme göre ekran kartını seçeceğim ama hangi anakartın doğru ve yeterli olacağı hakkında bilgim yok bu sistemde en dengeli performansı hangi anakart ile alabilirim?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
i5- 12400F veya 13400F işlemcili, 4060 veya 4060 Ti ekran kartlı bir sistem topluyorum bütçeme göre ekran kartını seçeceğim ama hangi anakartın doğru ve yeterli olacağı hakkında bilgim yok bu sistemde en dengeli performansı hangi anakart ile alabilirim?
İntel işlemci tarafına pek gitmenizi tavsiye etmem genelde fiyatına göre AMD kanadındaki işlemcilere göre daha kötü performansı daha pahalıya veriyorlar. Ayrıca hazır sistem bakmanızı öneririm.

KS

turkerkasta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İntel işlemci tarafına pek gitmenizi tavsiye etmem genelde fiyatına göre AMD kanadındaki işlemcilere göre daha kötü performansı daha pahalıya veriyorlar. Ayrıca hazır sistem bakmanızı öneririm.
Parçaları almaya başladım çoktan o yüzden hazır sistem zaten düşünmüyorum. AMD işlemci ve anakart tavsiyeniz varsa alabilirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Parçaları almaya başladım çoktan o yüzden hazır sistem zaten düşünmüyorum. AMD işlemci ve anakart tavsiyeniz varsa alabilirim.
Bütçe verirseniz öneririm, eğer iade şansınız varsa ben olsam iade eder hazır sistem bakarım. Normale göre çok daha ucuza gelecek çünkü

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Anakart için 5500 - 6000 TL diyebilirim
Anakart şuna bakmak isteyebilirsin
İşlemci içinde söylersen onada bakarız, genel olarak 7500f ve 7800x3d dışında pek işlemci tercih edilmiyor zaten

KS

turkerkasta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart şuna bakmak isteyebilirsin
İşlemci içinde söylersen onada bakarız, genel olarak 7500f ve 7800x3d dışında pek işlemci tercih edilmiyor zaten
AMD işlemci olarak 7500F cazip geliyordu. Teşekkür ederim tavsiyeler için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri