Anakart ve Ekran Kartı uyuşmazlığı

Bruce Wayne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Asus X54H model laptop u var Anakart modeli K54LY.(Ekran Kartım Radeon HD 6470M) Anakartı yandı ve ''ASUS X54H için anakart'' diye arattığımda K54L diye bir model çıktı X54H için uyumlu... Aldım taktım pc açıldı Ram ve işlemciyi tanıdı fakat ekran kartı gözükmüyor. İntel HD Graphics gözüküyor. Bütün yuvalar Birebir aynı Ekran Kartıda Yerine oturdu zaten. İlk çıkan Anakart Ver.2.0 idi bu ise 3.0. Anakart ekran kartıyla uyumsuz olabilir mi ama X54H için arattım bu model de olur diyordu. Driverları yükledim kendimce. Lütfen yardım ediniz...

E

expert

Guest
Dün gece de yazmıştık gerekenlerin hepsi söylendi yapıldı çözüm olarak servise götürün dedim

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Gereken söylenmiştir denildikten sonra başka yorum yazmaya gerek yoktur. Ayrıca buradaki hiçbir yönetici paralı çalışan değildir siz de müşteri değilsiniz. Biz gönüllü ev sahibi sizler de misafirimizsiniz. yaklaşımlarınıza dikkat edebilirseniz seviniriz. Elimizden geldiğince kendi işlerimizden fırsat buldukça zaten soluğu forumda alan insanlarız biraz anlayışlı olun lütfen.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
şöyle bir baktım sanıyorum ki uyumsuz anakart olmuş. emin değilim bu konuda ancak laptopda bazı parçalar upgrade edilemiyor. muhtemelen böyle bir şey bire bir aynı ürün gerekiyor olabilir.

E

expert

Guest
Valla ben varım istemiyorsan cevap vermem sana olur biter kimsenin kölesi değilim

Paralı çalışan değilim

Yardimci olmaya çalışıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri