Anakart Ve SSD Önerisi

K1llua

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gigabyte Aorus Master RTX 3070 TI ekran kartı ve Ryzen 7 5700X işlemciye anakart ve SSD önerileriniz nelerdir ?
Anakart bütçe: 4 k civarı. Maximum 5 kya kadar çıkabilirim.
SSD bütçe: 2-3 k
Aynı fiyat segmentinde çok fazla anakart var bu yüzden fiyat-performans önerilerinizi bekliyorum dostlar.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Gigabyte Aorus Master RTX 3070 TI ekran kartı ve Ryzen 7 5700X işlemciye anakart ve işlemci önerileriniz nelerdir ?
Aynı fiyat segmentinde çok fazla anakart var bu yüzden fiyat-performans önerilerinizi bekliyorum dostlar.
Asus rog b550f
Kc3000

KS

K1llua

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Asus rog b550f
Kc3000
Bu kartın normali ile wifilisi arasında 100 tl fark var internetime cok güvenmediğim için ethernet kablosu ile bağlayp kullanmayı düşünüyorum çünkü internet zaten fazla hızlı değil, üzerine kablosuz şekilde bağlarsam hızı çok yavaş olur diye endişeleniyorum. Kısacası bu kartın wifili versiyonunu alıp ethernet bağlayarak kullanabilir miyim kablolu şekilde? Yarın öbür gün altyapı değişir, internet hızı artarsa o zaman kablosuz şekilde de kullanma şansım olmuş olur böylece. Bu kartı alırsam yani.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Bu kartın normali ile wifilisi arasında 100 tl fark var internetime cok güvenmediğim için ethernet kablosu ile bağlaıp kullanmayı düşünüyorum çünkü internet zaten fazla hızlı değil, üzerine kablosuz sekilde bağlarsam hızı çok yavaş olur diye endişeleniyorum. Kısacası bu kartın wifili versiyonunu alıp ethernet bağlayarak kullanabilir miyim kablolu şekilde? Yarın öbür gün altyapı değişir, internet hızı artarsa o zaman kablosuz şekilde de kullanma şansım olmuş olur böylece. Bu kartı alırsam yani.
Evet kullanabilirsin

serhatturan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Gigabyte Aorus Master RTX 3070 TI ekran kartı ve Ryzen 7 5700X işlemciye anakart ve SSD önerileriniz nelerdir ?

ASUS PRIME A520M-K gen4 m.2 girişi vardır marka kalitesi olarakda gayet güzel​

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri