Yardım Android Televizyon Önerisi

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Merhaba,

Arkadaşlar dün bir konu açtım '' Android Televizyon Hakkında Bilgi '' Almak adına android televizyon önerisi'de yapar mısınız.? Lütfen bana.

Bütçe: 6.000 - 7.000 TL Arası ( Max 8.000 TL )

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba,

Arkadaşlar dün bir konu açtım '' Android Televizyon Hakkında Bilgi '' Almak adına android televizyon önerisi'de yapar mısınız.? Lütfen bana.

Bütçe: 6.000 - 7.000 TL Arası ( Max 8.000 TL )
Merhaba size tek bir mesaj atacağım Android TV alırken bilmeniz gereken en önemli şey ram miktarı düşük ürünlerin belirttiğiniz fiyatlarda olduğunu unutmayın . Bu ram miktarı verdiğiniz fiyat bandında genelde 1 gb 1.5 gb en fazla 2 olur ki bir kaç program ve içinde dehili gelenlerle birlikte donma kasmalar çok olacaktır . Size tavsiyem tavsiyeforumu sitesine üye olmanız oradan öncelikle Tv lerin incelemesini kullanıldığı anakartlar, panel bilgileri gerçek Hz değerleri hakkında bilgi alıp, sonra gidip bu bahsedilen paneller panda panel, cot panel, samsung panel gibi vs vs. hangi marka hangi üründe kullanılıyorsa onları mağazalardan görüp satın almanız. Paneller görüntü teknolojileri pc de ki gibi renk doygunluğu ekran tazeleme hızları kaç derecede izlenebilme sağlıyor ve en önemlisi de odanızda oturduğunuz mesafeye göre belli inç tv leri almanız bunların hesaplamasını internetten bulabilirsiniz, iyi geceler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri