Anlık Drop Sorunu

martinluther

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhabalar
oyunlarda kesinlikle drop sorunu yaşamıyorum hiç donduğunu da görmedim ama chrome üzerinden mesela telegram web kullanınca veya dc kullanınca bu sorunu yaşıyorum microsoft üzerinden telegram desktop ta indirdim aynı sorun mevcut hatta daha fazla oluyor pc yi yeni aldım

Ryzen5 5500
asus rx6600
2x8 team force ram

çok fazla kesintiye uğruyor pc müzik dinlerken takılıyor durmadan anlık

Son düzenleme:

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
merhabalar
oyunlarda kesinlikle drop sorunu yaşamıyorum hiç donduğunu da görmedim ama chrome üzerinden mesela telegram web kullanınca veya dc kullanınca bu sorunu yaşıyorum microsoft üzerinden telegram desktop ta indirdim aynı sorun mevcut hatta daha fazla oluyor pc yi yeni aldım

Ryzen5 5500
asus rx6600
2x8 team force ram

çok fazla kesintiye uğruyor pc müzik dinlerken takılıyor durmadan anlık
Hocam bu işlemleri yaparken görev yöneticisinden performans kısmından sistemin zorlandığı parçayı tespit edebilirsiniz. Tahminimce ram yetmiyor. Ya da siz oyunda değilken fanlar yüksek devirli dönmeyip sistemi soğutmuyor. Preset'lerinizi de kontrol edebilirsiniz.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
sistemsel bir şey olduğunu düşünmüyorum. yabancı kanallardan (redditen özellikle) benzer sorunu yaşayanları bulup çözüm deneyebilirsiniz. Tamamiyle uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum. Sistemsel olsa oyunlardada yaşarsınız

KS

martinluther

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
tüm amd yazılımlarını sildim tekrar yükledim yaklaşık 30 dakikadır sorunu yaşamadım iyi gibi herkese teşekkür ederim yardımları için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri