anti virüs uygulamaları zamanla bilgisayarı yavaşlatırmı

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
hocam öncelikle sa bitdefender ve kaspersky arasında kaldım ben sanırsam kaspersky kalıcı olarak alınmıyo yıllık alınıyo bitdefender kalıcı olarak alınıyo şimdi ben bunu aldım diyelim oyun oynarken fps drop yermiyim fpsmde anlık düşüşler olurmu pcm yavaşlarmı yani anti virüssüzde kullanırım ben sıkıntı değil ama hesaplarımın güvende olmasını istiyorum bi yandan

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
hocam öncelikle sa bitdefender ve kaspersky arasında kaldım ben sanırsam kaspersky kalıcı olarak alınmıyo yıllık alınıyo bitdefender kalıcı olarak alınıyo şimdi ben bunu aldım diyelim oyun oynarken fps drop yermiyim fpsmde anlık düşüşler olurmu pcm yavaşlarmı yani anti virüssüzde kullanırım ben sıkıntı değil ama hesaplarımın güvende olmasını istiyorum bi yandan
Güncel hakkında bilgim yok genel olarak söyleyeceklerim. Oyun modu oluyor ve izleme ile kullanım mümkün oldukça düşürüyor. Oyun esnasında başka işlem yaparsanız, olma ihtimali var. Pc yavaşlama ise antivirüs belli oranda kaynak kullanır ve bu yüksek olmasa bile sistemi yüketimini artırır.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
yani ben kaspersky düşünüyorum onda bu özellikler varmı

bi windows defender gibimi kullanıyo oyun esnasında

ya zaten oyun esnasında giriceksem bi yutup bi twitch ama benim fpsmi düşürmesin bu ben bunu isterim

yani o oyun modunda ne kadar kullanıyo ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Genelde fps düşürmüyor. Düşürürse de kapatabilirsiniz. Çoğu virüs programlarında benzer özellik gördüm.

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
ben 4 yıldır kaspersky kullanıyorum ve cidden cok memnunum. Aile paketi alıyoruz 3 bilgisayarda kullanıyoruz. Aktif olarak oyun oynuyorum ve hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Ve beni internet virüslerinden cidden koruyor. Tavsiye ederim

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
ben 4 yıldır kaspersky kullanıyorum ve cidden cok memnunum. Aile paketi alıyoruz 3 bilgisayarda kullanıyoruz. Aktif olarak oyun oynuyorum ve hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Ve beni internet virüslerinden cidden koruyor. Tavsiye ederim
200 fps alıyorum oyundayken 150 ye düştü bende 180 e tedirdign etti beni buda korumasına bişi diyemem en iysi o

ama oyun modu varmış mesela orda 5 fps düşürsün isterim 10 20 30 düşürmesin en nefret ettiğim şey bu

bu arada güvenli moddayken virüs taramasını nasıl yapabilirim biri bana anlatabilirmi

bunun için başka bir konu açmam lazım

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri