Aoc 24G2Spu Amdfreesync

emirkrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
-Çoğu kişi bu monitörü öneriyor. Monitör, AMD Freesync destekliyor mu ?

-Ayar menüsünün biraz zor ayarlandığı söyleniyor çok sıkıntı olur mu ?

Normalde bütçem 4800 TL, bu monitör itopya da 5350 lira seviyesine kadar düşmüş, bu fiyata çıkmaya değer mi ?

Aklımda çok soru var paramı doğru kullanmak istiyorum, 4800 TL ye önereceğiniz başka monitörler de varsa yazarmısınız ?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Evet monitör adaptive sync destekliyor yani hem freesync hem de gsync destekliyor.

Ben aoc monitör kullanıyorum ayar menüsünün zor olan tarafı tuşları. Monitörün altında tuşlar var onlara bakmadan basmak biraz gıcık ediyor ama g menü uygulaması var ordan çok daha kolay oluyor.

Çıkmaya kesinlikle değer.

KS

emirkrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam herkes renklerinin çok iyi olduğunu söyledi. Sizce de bu fiyat bazındaki monitörler ile arasında çok fark varmı
Evet monitör adaptive sync destekliyor yani hem freesync hem de gsync destekliyor.

Ben aoc monitör kullanıyorum ayar menüsünün zor olan tarafı tuşları. Monitörün altında tuşlar var onlara bakmadan basmak biraz gıcık ediyor ama g menü uygulaması var ordan çok daha kolay oluyor.

Çıkmaya kesinlikle de

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Hocam herkes renklerinin çok iyi olduğunu söyledi. Sizce de bu fiyat bazındaki monitörler ile arasında çok fark varmı
Tabii var. Şuan piyasada 1400:1 kontrasta sahip bir monitör yok. %126 Srgb ye ulaşabilen de yok ( bu bütçede).
Hatta kısa bir bilgi vereyim bu monitörün paneli msi g2412 ve gigabyte g24f2 ile aynı. Onu bu kadar iyi yapan şey arka aydınlatması. Aoc özel arka aydınlatmasını kullanıyor bu monitörde.

KS

emirkrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Tabii var. Şuan piyasada 1400:1 kontrasta sahip bir monitör yok. %126 Srgb ye ulaşabilen de yok ( bu bütçede).
Hatta kısa bir bilgi vereyim bu monitörün paneli msi g2412 ve gigabyte g24f2 ile aynı. Onu bu kadar iyi yapan şey arka aydınlatması. Aoc özel arka aydınlatmasını kullanıyor bu monitörde.
Çok teşekkür ederim hocam alıyorum

Anwei

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
-Çoğu kişi bu monitörü öneriyor. Monitör, AMD Freesync destekliyor mu ?

-Ayar menüsünün biraz zor ayarlandığı söyleniyor çok sıkıntı olur mu ?

Normalde bütçem 4800 TL, bu monitör itopya da 5350 lira seviyesine kadar düşmüş, bu fiyata çıkmaya değer mi ?

Aklımda çok soru var paramı doğru kullanmak istiyorum, 4800 TL ye önereceğiniz başka monitörler de varsa yazarmısınız ?
ben bu monitörü kullanıyorum şahsen bu fiyat aralığında ki en iyi monitör tavsiye ederim

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
İnternet stoğu bitmiş yine

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri