Aralik ayinda pc ekipmanlarina indirim gelirmi

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Anakart(x570)ve islemci(5600x) kaldı.Anakartta asiri bi fiyat yukselmesi oldu. Aralikta duser mi? YARDIMM

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam kesin birşey yok ama ben al derim yükselirse üzülürsün.
Eyvallah hocam tesekkur ederim.uzulmedigimiz gun olmuyo zaten bu ülkede

Eğer yakın zamanda asgari ücrete bir zam yapılırsa elinizdeki parayla kalmış olursunuz. Türkiye'de bugün almadığınız her şey için yarın pişman olabilirsiniz.
Tesekkur ederim hocam.anakart 300 lira daha dussun diye beklerken 1000 lira daha koyup alacagim :( son pismanlik neye yarar....

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Anakart(x570)ve islemci(5600x) kaldı.Anakartta asiri bi fiyat yukselmesi oldu. Aralikta duser mi? YARDIMM
3 aydır sistem toplamayı bekledim ve en sonda gözümü karartıp aldım 3-4 bin düşük alacağım diye diye fiyatlar dahada yükseldi. Artık bundan sonra fiyat düşmesi imkansız 1 ay sonra keşke dememeniz için bence alın.

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
3 aydır sistem toplamayı bekledim ve en sonda gözümü karartıp aldım 3-4 bin düşük alacağım diye diye fiyatlar dahada yükseldi. Artık bundan sonra fiyat düşmesi imkansız 1 ay sonra keşke dememeniz için bence alın.
Tesekkur ederim hocam .ekran kartı artar diye once onu aldım(fiyat sabit kaldi) ,anakartta da 200 -300 indirim beklerken 1000 koydu üstüne..Alacağızzz artık..

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam bir de şimdi dikkat ettim. 5600x yerine 5600 tercih etmek daha mantıklı geliyor fiyat/performans açısından. Öyle aman aman bı farkta yok açıkçası. Sizin yerinizde olsam 5600 alır geçerdim.

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam bir de şimdi dikkat ettim. 5600x yerine 5600 tercih etmek daha mantıklı geliyor fiyat/performans açısından. Öyle aman aman bı farkta yok açıkçası. Sizin yerinizde olsam 5600 alır geçerdim.
Evet ya ikisi arasinda çok kaldim.Hocam bildigim kadariyla overclock performansi 5600x'in daha iyi diye biliyorum.Ama haklisiniz f/p 5600 de .

Yunus Emre Polat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Aynı şeyi bende yaşadım almadığın her dakika fiyatlar artıyor çok tuhaf

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Benzer durumdayım. Almayı düşündüğüm ürünlerde indirim pek vurmadı. Beklerken de fiyat artışlarına denk geliyorum.

Yunus Emre Polat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Tek ekran kartında vurdu indirim bana diğer indirimlerde pc toplamayı kararlaştırdığım zamanda ki fiyatların aynısı oldu indirim dedikleri ama ne hikmetse kararlaştırdığım zamandakinden 2,5 k fazlaya mal oldu

KS

enes cosgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Benzer durumdayım. Almayı düşündüğüm ürünlerde indirim pek vurmadı. Beklerken de fiyat artışlarına denk geliyorum.
Aynı durumdayız efsane kasım diye bekleyelim dedik ...patladık

Tek ekran kartında vurdu indirim bana diğer indirimlerde pc toplamayı kararlaştırdığım zamanda ki fiyatların aynısı oldu indirim dedikleri ama ne hikmetse kararlaştırdığım zamandakinden 2,5 k fazlaya mal oldu
Hocam bindirime indirim getirip göz boyuyolar..Bu saatten sonra da yükseleceği bariz..Bu hafta eksikleri tamamlayip kurtulacagim ,yordu artık..

Benzer durumdayım. Almayı düşündüğüm ürünlerde indirim pek vurmadı. Beklerken de fiyat artışlarına denk geliyorum

Hepimiz aynı durumdan müzdaribiz hocam

Son düzenleme:

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Aynı durumdayız efsane kasım diye bekleyelim dedik ...patladık

Hocam bindirime indirim getirip göz boyuyolar..Bu saatten sonra da yükseleceği bariz..Bu hafta eksikleri tamamlayip kurtulacagim ,yordu artık..

Hepimiz aynı durumdan müzdaribiz hocam
Beklemenin manası yok hocam artık bu saatten sonra herşeye zam gelecek Aralık'ta belki 1-2 tane daha güzel şeyler olur ondan sonrası Allah kerim baya bozulacak alacak bir şeyiniz varsa hiç bekletmeden alın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri