Çözüldü ARCTIC Liquid Freezer II 240mm Soket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Kitsiz önere bileceğiniz var mı? öncelikli olarak RGB siz veya RGB li. 240mm intel Soket 1700

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Merhabalar,

Bu da 1700 soket desteği var mı? yok mu? Site yurt dışından tedarik ediyormuş bu arada temsili link olarak baz alalım.

Anakart
Kasa
İşlemci
Teknobiyotik adresinden alırsanız aynı soğutucuyu kit ile beraber geliyor.

Bütçenizi bilmiyorum ama ARCTIC alabiliyorsanız ki alabiliyorsunuz diye tahmin ediyorum o bileşenlere göre alın geçin.

KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Teknobiyotik adresinden alırsanız aynı soğutucuyu kit ile beraber geliyor.

Bütçenizi bilmiyorum ama ARCTIC alabiliyorsanız ki alabiliyorsunuz diye tahmin ediyorum o bileşenlere göre alın geçin.
Uğur hocam alabiliyorum Arctic teknobiyotik stoklarında 240mm olanının stoğu kalmamış öle bilgi verdiler. Yoksa Arctic 360mm iadeye gitti bugün firma ile görüşüp teslim almadan, onun ücreti ile alacaktım bütcem 3,200TL sıvı soğutucu için gözden çıkardım zaten de, alternatif bulamadım başka yerden alsam yada Hepsiburada dan kit ile gelir mi? Onu da bilmiyorum. Hoşuma da gitti Arctic özellikleri, sadece RGB tutkunu değilim o konuda da daha önce dediğiniz gibi kapatırım yada RGB bağlantısını bağlamaya bilirim hiç sorun değil.

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Uğur hocam alabiliyorum Arctic teknobiyotik stoklarında 240mm olanının stoğu kalmamış öle bilgi verdiler. Yoksa Arctic 360mm iadeye gitti bugün firma ile görüşüp teslim almadan, onun ücreti ile alacaktım bütcem 3,200TL sıvı soğutucu için gözden çıkardım zaten de, alternatif bulamadım başka yerden alsam yada Hepsiburada dan kit ile gelir mi? Onu da bilmiyorum. Hoşuma da gitti Arctic özellikleri, sadece RGB tutkunu değilim o konuda da daha önce dediğiniz gibi kapatırım yada RGB bağlantısını bağlamaya bilirim hiç sorun değil.
Kasanız nedir bilmiyorum ama 280mm olanı var sitede onada bakabilirsiniz. Ayrıca başka yerden RGB olmayanını alırsanız içinden bildiğim kit çıkmıyor ama bu kadar para vermişken yukarıda önerilen kiti alabilirsiniz. Aşağıya link atıyorum aynı ürünün.

KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Tamam kiti attım sepete, Kasa hocam 280lik zorlamadan sığar ise onu alayım absürt dursun yada sıkışsın istemiyorum kasada(üst kısmında) :) Teknobiyotik ile baya görüştüm çünkü kovmalarına az kalmış olabilir öle hissediyorum :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Tamam kiti attım sepete, Kasa hocam 280lik zorlamadan sığar ise onu alayım absürt dursun yada sıkışsın istemiyorum kasada(üst kısmında) :) Teknobiyotik ile baya görüştüm çünkü kovmalarına az kalmış olabilir öle hissediyorum :D
280mm çok büyük ihtimalle sığmaz bu kasaya üst panelde.

KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam şimdi bu kiti ve aldığımda ayrı ayrı sorunsuz sağlıklı montajı olacak değil mi? anakart oturmaması arkadan yükseklik, başlık oturmaması performans kaybı vs sorunları olmayacak yani değil mi? Cevap gelince cevaba göre siparişimi vereceğim sorun yoksa :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Hocam şimdi bu kiti ve Arctic Liquid Freezer II 240mm aldığımda ayrı ayrı sorunsuz sağlıklı montajı olacak değil mi? anakart oturmaması arkadan yükseklik, başlık oturmaması performans kaybı vs sorunları olmayacak yani değil mi? Cevap gelince cevaba göre siparişimi vereceğim sorun yoksa :)

Hiçbir sorun olmayacak. Markanın kendi sattığı kittir kendisi birebir uyumlu yani.

NOT : Siz yine de soğutucuyu alacağınız yere sorun belki kit ile geliyordur, ekstra almanız gerekmez.

KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Teşekkür ederim hocam Pcsepetinden alacağım nasibse bir danışayım.

Ürün içeriği bu şekilde.

Ekli dosyalar

• 350X-NHYGDWVOOT128202114263_103.jpg
    350X-NHYGDWVOOT128202114263_103.jpg
    17.2 KB · Görüntüleme: 4

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Siteyi ilk defa duydum ama e-Ticaret kaydı varmış baktım.

- Bu üründe genelde kit olmuyor ama belki eklemişlerdir üretimi yeniyse.

- Bu üründe kit var, ekstra almanıza gerek yok.
Daha önceden siparişim vardı hocam siteden ufak miktarda onun için ekledim linki, ayrıntılı bilgi içinde teşekkür ederim. Daha rahat alışveriş yapabilirim şimdi miktar yükseldiği için, A-RGB olanı alıyorum o halde A-RGB olanlarda kitin dahil olduğunu söyleye bilirmiyiz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Daha önceden siparişim vardı hocam siteden ufak miktarda onun için ekledim linki, ayrıntılı bilgi içinde teşekkür ederim. Daha rahat alışveriş yapabilirim şimdi miktar yükseldiği için, A-RGB olanı alıyorum o halde A-RGB olanlarda kitin dahil olduğunu söyleye bilirmiyiz?
ARGB üründe kit var evet. O LGA1700 işlemcileri çıktıktan çok daha sonra üretildi. Zaten kendi sitesinden teyit edebilirsiniz bunu. LGA1700 kiti dahil geliyor ürün. Link :

KS

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Çok sağolun hocam, gayet açıklayıcı oldu benim için. Tamamdır sorunum kalmadı çözüldü Uğur hocam var olun :) Bu parçada gelince sistemi toplamaya başlayacağım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Çok sağolun hocam, gayet açıklayıcı oldu benim için. Tamamdır sorunum kalmadı çözüldü Uğur hocam var olun :) Bu parçada gelince sistemi toplamaya başlayacağım.
Umarım uzun yıllar sorunsuz keyifle kullanırsınız sistemi. Her şeyi toparlayınca ilk izlenim ve kısa süreli deneyimlerinizi paylaşırsanız ayrı bir konuda sevinirim.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri