Arctis 5 vs Cooler Master MH650

Sizce hangisi

• Arctis 5

Kullanılan: 0 0.0%
  • MH 650

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ürün özelliği olarak bakarsak MH 650 ürünü AC 5 ürününden daha başarılı bir ürün. Sürücü boyu 50mm CM ürününde ama SS ürününde 40mm buda daha net ses ayarımı ve ses yüksekliği konusunda CM ürününü öne çıkartıyor. Mikrofon olarak bakarsakta CM ürünü yine öne çıkıyor 50-18000 KHz arası sesleri algılayabiliyor SS ürünü 100-10000 KHz arasını algılıyor buda CM ürünü hem daha düşük ses seviyesini hemde daha yüksek ses seviyesini algılayabiliyor demek oluyor. Yani genel toplamda özellik olarak CM ürünü daha başarılı bir ürün. Ben SS ürününü kullandım hiç beğenmedim malzeme olarak ve rahat gelmedi bana ama kulaklık şahsi bir konu olduğundan kişilere göre deneyim değişebilir. CM MH650 ürününü hiç denemedim zaten yeni bir ürün.

KS

berkeincekara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Asus Tuf Gaming H7 Yellow  iyimidir peki indirime giricek cünkü
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ürün özelliği olarak bakarsak MH 650 ürünü AC 5 ürününden daha başarılı bir ürün. Sürücü boyu 50mm CM ürününde ama SS ürününde 40mm buda daha net ses ayarımı ve ses yüksekliği konusunda CM ürününü öne çıkartıyor. Mikrofon olarak bakarsakta CM ürünü yine öne çıkıyor 50-18000 KHz arası sesleri algılayabiliyor SS ürünü 100-10000 KHz arasını algılıyor buda CM ürünü hem daha düşük ses seviyesini hemde daha yüksek ses seviyesini algılayabiliyor demek oluyor. Yani genel toplamda özellik olarak CM ürünü daha başarılı bir ürün. Ben SS ürününü kullandım hiç beğenmedim malzeme olarak ve rahat gelmedi bana ama kulaklık şahsi bir konu olduğundan kişilere göre deneyim değişebilir. CM MH650 ürününü hiç denemedim zaten yeni bir ürün.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
AC ürününden iyidir ve CM MH 650 'den de bir tık iyi diyebilirim yani ciddi indirim alırsa bu 2 ürün fiyatına yada aşağısına kaçmaz.

KS

berkeincekara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
kartımda tam 600tl var aşağı inerse en azından taksit  yapabilirim o yüzden yoksa fiyat kacmaz

MH 650  tek + sı galiba sabit olmaması yatırala bilir olması

acaba indirime girermi :) mh 650 de yeni cıktı simdi bekliyemem dolar artıyor

KS

berkeincekara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
coklu kredi kartı seceneği olması efsane taksit yapamadığım icin başka kartla 99tl cekip 6 taksitle aldım kacıramazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri