Arctis Nova 7 Wireless-Razer Blackshark V2 Pro?

AlpKctpDev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sizce hangisi daha iyi olur genel olarak bilgisayarda vakit geçirirken rahatsız olmayacağım bir kulaklık arıyorum önerisi olan?

MveA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
66
Bir tane arkadaşıma bir tane de kendime v2 almıştık. 3 aylık kullanımda arkadaşıma aldığımız kulaklığın mikrofonu bozuldu. Garantiden bire bir değişim sağlandı. Benim kullandığım kulaklığın ise ses ayar kısmında bir sorun var. Sesi son seviyeye getirirken bariz şekilde cızırtı geliyor ses ayarı esnasında. Ben de 7. aydayım şu an. Bakalım bayram sonrası garantiye vereceğim neler olacak göreceğiz. Bunun dışında uygulaması çok kullanışlı değil fakat çok rahat bir kulaklık. Son olarak dip ses yok.

KS

AlpKctpDev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bir tane arkadaşıma bir tane de kendime v2 almıştık. 3 aylık kullanımda arkadaşıma aldığımız kulaklığın mikrofonu bozuldu. Garantiden bire bir değişim sağlandı. Benim kullandığım kulaklığın ise ses ayar kısmında bir sorun var. Sesi son seviyeye getirirken bariz şekilde cızırtı geliyor ses ayarı esnasında. Ben de 7. aydayım şu an. Bakalım bayram sonrası garantiye vereceğim neler olacak göreceğiz. Bunun dışında uygulaması çok kullanışlı değil fakat çok rahat bir kulaklık. Son olarak dip ses yok.
aslında ben mikrofon ve platform desteği açısından bakıyorum şuan G435 Kullanıyorum fakat hiç memnun değilim almışken en azından uzun bir süre arkama bakmayacağım bir para harcamak istiyorum kulaklık konusunda, görüşlerini bildirdiğin için teşekkür ederim

Salazarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Selamlar iyi bayramlar,

Benim tavsiyem ikisinden de bağımsız olarak Corsair HS80 olacak eğer bütçe için uygunsa mikrofon ve ses kalitesi olarak çok iyi ek olarak da dolby atmos desteğinin de olması ekstaradan iyi oluyor.

KS

AlpKctpDev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar iyi bayramlar,

Benim tavsiyem ikisinden de bağımsız olarak Corsair HS80 olacak eğer bütçe için uygunsa mikrofon ve ses kalitesi olarak çok iyi ek olarak da dolby atmos desteğinin de olması ekstaradan iyi oluyor.

İyi Bayramlar teşekkür ederim, bu modele baktım aslında ama marka tarafında hiçbir deneyimim yok herhangi bir ekipmanında diğer markaların ürünlerini genel olarak kullandığım için ortlama nasıl olacağını hesap edebiliyorum ama bakarım mutlaka inceleme tarafına da

Salazarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Youtube incelemeleri mevcut bende tercih etmeden önce artics nova ve razer gibi modellere baktım ama mic ve ses kalitesi olarak çok tatmin edici gelmedi izlediğim incelemeler HS80 ses konusunda oldukça başarılı ama en güçlü yanı bana göre mikrofon konusunda ise yanına yaklaşacak kulaklık yok.

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
V2 Pro kullanıyorum. FPS oyunlarında inanılmaz iyi ses kasıyorum o kadar iyi ki daha önce hiç bu kadar net ses ayırt etmemiştim oyunlarda, müzik ve film izlerken de keza aynı şekilde çok güzel bir kulaklık. Mikrofonu da çok kalitekli. Pil ömrü son derece güzel ve çok hızlı şarj oluyor. Eğer bütçeni zorlamıyorsa kesinlikle öneririm harcadığım en iyi 8K diyebilirim.

Ek olarak Nova 7 40mm sürücülere sahip o fiyatta bir kulaklık için bence az. Eğer v2 Pro almaya karar verirsen yeni sürüm olup olmadığına dikkat et yeni sürümünde BT desteği mevcut.

Son düzenleme:
KS

AlpKctpDev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
V2 Pro kullanıyorum. FPS oyunlarında inanılmaz iyi ses kasıyorum o kadar iyi ki daha önce hiç bu kadar net ses ayırt etmemiştim oyunlarda, müzik ve film izlerken de keza aynı şekilde çok güzel bir kulaklık. Mikrofonu da çok kalitekli. Pil ömrü son derece güzel ve çok hızlı şarj oluyor. Eğer bütçeni zorlamıyorsa kesinlikle öneririm harcadığım en iyi 8K diyebilirim.

Ek olarak Nova 7 40mm sürücülere sahip o fiyatta bir kulaklık için bence az. Eğer v2 Pro almaya karar verirsen yeni sürüm olup olmadığına dikkat et yeni sürümünde BT desteği mevcut.
bende bugün siparişini geçtim ilerde kullanım ile alakalı detaylarını burda veya başka bir konu altında paylaşırım teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri