Arda Arda Web Sayfası Açarsak Ne Olur?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Soru başlıkta arkadaşlar ben bu sorunun cevabını hep merak ediyorum, tam olarak Bilgisayara ne olur..?

'' Birde '' PC Hocası '' Daha önce böyle bir şey yaptı mı? bilen var mı? varsa oturup izlerim şuan. ''

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam ben denedim yavaşlıyor sonra hepsi açılınca yani sayfalar tam olarak açıldığında yavaşlama kesiliyor.

Eğer bilgisayar iyi ise hiç bir yavaşlama olmaz diye düşünüyorum.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Sisteme aniden yükleneceği için işlem öncelik sıralamasında bir karışıklık çıkacaktır. Daha sonra web sayfaları sırayla açılmaya ve içerikleri yüklenmeye başlayacaktır. Bu süre zarfında sistem özellikleri göre explorer donabilir masaüstü beyaz ekranda kalabilir. Tüm web site açma isteği bittikten sonra sistem kendini toparlama çalışacaktır. Tüm bu süreçlerin sonunda muhtemelen yetersiz bellek hatası alıp tüm açık uygulamaları kapatacaksınız.

Bir not defteri açıp içerisine start www.google.com yazıp alt satırlara yineleyerek devam edin. Dosya farklı kaydet seçeneği ile isim.bat şeklinde masaütüne kaydedin. Daha sonra derin bir nefes alıp oluşturduğunuz .bat dosyasına tıklayın.

Aşağıda paylaştığım Google.txt isimli not defterinin içinde 500 satır mevcut. Bunu .bat olarak değiştirerek deneme yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Google.txt
    10.7 KB · Görüntüleme: 2

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri