Soru Ark Survival Evolved Modları Hk.

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Arkadaşlar merhabalar ark survival evolved oyununda
nu video daki gibi yüksek leveli dinazorlar nasıl oluyor aynı modlar kurulu 2 saaten beri dolaşıyıyorum 100 level bile göremedim

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Arkadaşlar merhabalar ark survival evolved oyununda
nu video daki gibi yüksek leveli dinazorlar nasıl oluyor aynı modlar kurulu 2 saaten beri dolaşıyıyorum 100 level bile göremedim

Dünyanı açarken zorluğunu brutal veya hard yap easy 5 25 arası
Normal 25 80 arası
Hard 80 200 arası
Brutal 200 500 arası

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Modsuzda brutalda maks 500 çıkar evcilleştirme verimi işe 750 fln yaparsınız yüksek ihtimal mod dino levelleri arttırıyordur siz modu kurun sonra zorluk brutal seçin 750 lvl dino çıkarsa eğittiğinizde 1k olur
hocam onlar öyle ayarlamıyorlar galiba oyun içinde zorluk maks 3 oluyor 3 yaptım ama yine 100 level göremiyorum bu video daki modu kulanıyorum

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
hocam onlar öyle ayarlamıyorlar galiba oyun içinde zorluk maks 3 oluyor 3 yaptım ama yine 100 level göremiyorum bu video daki modu kulanıyorum
Hocam mod hakkında bir fikrim yok belki tam kuramamışsınızdır kurulum videosu varsa izleyin hocam bende ark mobilde bir 300 400 saat harcadığım için biliyorum birşeyler pcde zorluk 3 ile brutal aynıdır büyük ihtimal birde sword gaming adlı kanaldanda bakabilirsiniz modlara özellikle pugnacia modu efsanedir

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Hocam mod hakkında bir fikrim yok belki tam kuramamışsınızdır kurulum videosu varsa izleyin hocam bende ark mobilde bir 300 400 saat harcadığım için biliyorum birşeyler pcde zorluk 3 ile brutal aynıdır büyük ihtimal birde sword gaming adlı kanaldanda bakabilirsiniz modlara özellikle pugnacia modu efsanedir
hocam bende modlu oynamak istiyorumda o moun linkini atabilirmisiniz bir bakayım ve orda kaç lavellik canlılar var

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
hocam bende modlu oynamak istiyorumda o moun linkini atabilirmisiniz bir bakayım ve orda kaç lavellik canlılar var
Hocam youtuber sword gaming pugnacia yazın çıkar hatırladığım kadarı ile modda orta yüksek arasıydı dinolar ama mesela ateşli rex buz rex gibi şeyler vardı diye hatırlıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri