Soru Arkadaşım İşlemcinin Pinlerinden Birini Kırdı

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar daha önce bir arkadaşım işlemciyi otuttururken pinler den birini yamultmuştu , Mesaj attı şimdi.

WhatsApp Image 2023-03-25 at 22.25.15.jpg

Şimdi tam olarak ne yapmamız lazım. Bu bir daha düzelmez veya çalışmaz.

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Lehimlenmesi lazım. İşinin ehli biri yapabilir. Bükülme olsa kalem ucuyla vs halledilir ama kırıldıysa lehim şart.

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Eğer arkadaşın şanslı ise boş pine denk gelmiş olabilir

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Forumda bir arkadaş vardı, oda işlemcinin pini yamultmuştu, düzelteyim derken kırmıştı sanırım. Aynı kişi olabilir mi :D

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Bu saate açık bir yer bulamayız dimi?

İsmi Murat mi? :D

Bu konudaki arkadaşta sanırım aynı kişi değiller :) işlemci pini konusu olunca aklıma o geldi.

Bu konudaki arkadaşta sanırım aynı kişi değiller :) işlemci pini konusu olunca aklıma o geldi.
Bu arada pin tamiri yapan birini zor bulursunuz, bulsanız dahi uğraşmayabilir. Hiç oynamadan direkt servise gönderin, düzelteyim derken düzeltilemeyecek duruma gelebilir.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206

Yok o buralar da takılmaz geriliyor arkadaşım, Mal yeminle adama hafif hafif dedikçe adam pini kırmış ya. :D :D

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
Yanına gideceğim, Biraz dan bakarım ben denerim İzinli günüm de bile rahat bırakmayan dostlarım var çok şükür :D :D :D asdasd
Öyle dostlara can kurban hocam arkadaşsız kaldigim bir donem vardı o aralık çok kötü oluyor bırakın çağırsın:)

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Abi bu ortamı nerde bulabilirim benimde arkadaşım eşcinsel taklidi yapıyor bana 😁😁
Hiç bulaşma hocam işin içinden çıkamasın görüyorsun benim halimi izinli günde bile yanına gidiyorum. :D :D

Öyle dostlara can kurban hocam arkadaşsız kaldigim bir donem vardı o aralık çok kötü oluyor bırakın çağırsın:)
Oğlum adam gel çay içelim 2 sohbet edelim diye çağırsa eyvallah başımın üstünde yeri var koşa koşa giderim ama adam işi düştü diye gel diyor. :D :D :D : D asdasdasd

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Bizim ortam daha iyi aptal arkadaşım i5 6.nesile 3080 takmıştı sonra niye açılmıyo diye beni çağırdı pazar akşam 23sularında

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Bizim internet cafe ci çok iyi adamla gpu konuşuyoz kral adam indirim yapıyo bana

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri