Yardım Arkadaşımın Evi Sanıp Başka Bir Kadının Evine Balkondan Girdim

Terlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar
Dün gece bütün kuzenlerin buluşmasının şerefine ufak bir parti organize etmiştim
Dün gecenin yorgunluğuyla beraber doğal olarak öğlen saat 12de hastalanmış arkadaşımın aramasıyla uyandım. Çocuk benim çoçukluk arkadaşım ve birbirimizin evine girip çıkan insanlarız. arkadaşım çok hastalandığından evden bile çıkamıyor ve bu yüzden benden biraz meyve sebze ve 1 paket sigara getirmemi istedi.
Bende hemen motosikletime atlayıp markete oradanda arkadaşımın evine gitmeye başladım yoldayken çocuğu aradım ve "Kanka ben geliyorum neredesin?"dedim.
Kendiside bana "evde balkondayım seni bekliyorum dedi" bende tamam diyip motoru park ettim ve evinin önüne vardım yani eski evinin önüne varmışım. ://
Kendisini balkonda göremeyince zemin katta oturduğu için balkondan eve girdim
Tuvalette birisi vardı ve içeriden bir kız sesi geldi "kimoo?"diye
Umursamadım kuzenidir dedim ve odalara doğru ilerledim ve yatakta uzanan kızı görmemle bağırması bir oldu.
Meğersem benim arkadaşım daha 2 gün önce taşınmış ve eski evine hemen birileri girmişti
Ve yeni gelen ev sahipleride kesinlikle bilgim dışında bir şekilde eski sevgilim ve ailesi taşınmış
Anlıyacağınız arkadaşınız hasta ve evine sigara götürüyorsunuz ve evine girdiğiniz vakit eski sevgiliniz taşınmış
Bu kızı görünce aniden evin koridorunda dona kaldım neye uğradığını şaşırdım öyle beyninden vurulmuşa döndümki balkonda ayakkabımı bırakıp son sürat gazladım
Kendimde memleket tanınan birisiyim
Kendim olsun ailem olsun
Ne yapıcağımı gram bilmiyorum
Nasıl böyle birşey yaşadım hiç bilmiyorum
Herşeyi geçtim eski sevgilim nasıl oraya taşınmış hiç bilmiyorum???
Bu durumdan nasıl kurtulabilirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,277
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar
Dün gece bütün kuzenlerin buluşmasının şerefine ufak bir parti organize etmiştim
Dün gecenin yorgunluğuyla beraber doğal olarak öğlen saat 12de hastalanmış arkadaşımın aramasıyla uyandım. Çocuk benim çoçukluk arkadaşım ve birbirimizin evine girip çıkan insanlarız. arkadaşım çok hastalandığından evden bile çıkamıyor ve bu yüzden benden biraz meyve sebze ve 1 paket sigara getirmemi istedi.
Bende hemen motosikletime atlayıp markete oradanda arkadaşımın evine gitmeye başladım yoldayken çocuğu aradım ve "Kanka ben geliyorum neredesin?"dedim.
Kendiside bana "evde balkondayım seni bekliyorum dedi" bende tamam diyip motoru park ettim ve evinin önüne vardım yani eski evinin önüne varmışım. ://
Kendisini balkonda göremeyince zemin katta oturduğu için balkondan eve girdim
Tuvalette birisi vardı ve içeriden bir kız sesi geldi "kimoo?"diye
Umursamadım kuzenidir dedim ve odalara doğru ilerledim ve yatakta uzanan kızı görmemle bağırması bir oldu.
Meğersem benim arkadaşım daha 2 gün önce taşınmış ve eski evine hemen birileri girmişti
Ve yeni gelen ev sahipleride kesinlikle bilgim dışında bir şekilde eski sevgilim ve ailesi taşınmış
Anlıyacağınız arkadaşınız hasta ve evine sigara götürüyorsunuz ve evine girdiğiniz vakit eski sevgiliniz taşınmış
Bu kızı görünce aniden evin koridorunda dona kaldım neye uğradığını şaşırdım öyle beyninden vurulmuşa döndümki balkonda ayakkabımı bırakıp son sürat gazladım
Kendimde memleket tanınan birisiyim
Kendim olsun ailem olsun
Ne yapıcağımı gram bilmiyorum
Nasıl böyle birşey yaşadım hiç bilmiyorum
Herşeyi geçtim eski sevgilim nasıl oraya taşınmış hiç bilmiyorum???
Bu durumdan nasıl kurtulabilirim
Troll geldi eger gercekse eski sevgilinle ilstisime gec durumu anlat zaten eve tasindiklari icin onceki sahibinin ne zaman ciktigini bilecektir sorunuda boyle halledersin

KS

Terlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Troll geldi eger gercekse eski sevgilinle ilstisime gec durumu anlat zaten eve tasindiklari icin onceki sahibinin ne zaman ciktigini bilecektir sorunuda boyle hallede
Kendisi biraz cins bir insandır bu yüzden eski sevgilimdir kendisi ama ablası çok iyi insanmış onunla konuyu konuşup hallettim hocam
Herkese iyi forumlar siz siz olun her ne kadar samimi arkadaşınızın evine balkondan girmeyin
Bu yaşadığım saçma olayda bu forumun bir parçası olarak kalsın :)
Allah'a şükür kimseye söylemiyecekler bu olayı

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
917
Kendisi biraz cins bir insandır bu yüzden eski sevgilimdir kendisi ama ablası çok iyi insanmış onunla konuyu konuşup hallettim hocam
Herkese iyi forumlar siz siz olun her ne kadar samimi arkadaşınızın evine balkondan girmeyin
Bu yaşadığım saçma olayda bu forumun bir parçası olarak kalsın :)
Allah'a şükür kimseye söylemiyecekler bu olayı

bende onu diyecektim hocam geçmiş olsun gidin konuşun diyecektim ters biri değilse diye ama hallolmuş allahtan :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri